banner277

Fenerli Akademisyenden Başkan Bıyık'a Çirkin Saldırı

Trabzon Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlamış ve limit aşımı sürecini sert bir dille eleştirmişti. Açıklama yapan Bıyık “Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor camiasına iğrenç ötesi saldırılarının karşılığını aldı! Limit aşımı yapan diğer kulüplere puan silme/transfer yasağı cezası verilirken, 101 milyon limit aşımı yapan Fenerbahçe’ye 16 milyon limit eklenerek transfer yapma olanağı sağlandı! Yazık! #NihatÖzdemirİstifa” ifadelerini kullanmıştı. Yapılan bu açıklama günlerdir federasyona tepki koyan trollerin bir anda bir numaralı gündem maddesi haline geldi. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’a sosyal medya üzerinden saldıran bu trollere bir de Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Ahmet Uğur Nalcıoğlu dahil oldu. HAKARETLERİ SIRALADI Fenerbahçe’nin amigosu gibi sosyal medya üzerinden saldırıya geçen rektör Yardımcısı Nalcıoğlu Mustafa Bıyık’ı hedef göstererek hakaretlerde bulundu. Bıyık’ın fotoğrafını paylaşan Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Ahmet Uğur Nalcıoğlu “Fenerbahçelilere dil uzatan nesebi gayri sahih olan Trabzon Yomra Belediye Başkanı bu şerefsiz işte. Unutmadan; bu adam aynı zamanda kansız ve soysuzdur” ifadelerini kullandı. Erzincan Üniversitesi gibi önemli bir devlet kurumunda bir de eğitim görevlisi olarak Nalcıoğlu ile ilgili YÖK’e kısa sürede yüzlerce başvuru yapıldı. ÇAKIROĞLU VE SÜRMEN'DEN TEPKİ Yaşanan bu gelişme sonrası Trabzonspor Divan Başkanı Ali Sürmen ve İYİ Parti Trabzon Grup Başkan vekili Davut Çakıroğlu hakaretlerde bulunan Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Ahmet Uğur Nalcıoğlu'na tepki gösterdi.

Fenerli Akademisyenden Başkan Bıyık'a Çirkin Saldırı
banner232

Trabzon Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlamış ve limit aşımı sürecini sert bir dille eleştirmişti. Açıklama yapan Bıyık “Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor camiasına iğrenç ötesi saldırılarının karşılığını aldı! Limit aşımı yapan diğer kulüplere puan silme/transfer yasağı cezası verilirken, 101 milyon limit aşımı yapan Fenerbahçe’ye 16 milyon limit eklenerek transfer yapma olanağı sağlandı! Yazık! #NihatÖzdemirİstifa” ifadelerini kullanmıştı. 

Yapılan bu açıklama günlerdir federasyona tepki koyan trollerin bir anda bir numaralı gündem maddesi haline geldi. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’a sosyal medya üzerinden saldıran bu trollere bir de Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Ahmet Uğur Nalcıoğlu dahil oldu. Prof.Dr.Nalçıoğlu Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık'a bakın nasıl saldırdı . 

REKTÖR YARDIMCISI HAKARETLERİ SIRALADI

Fenerbahçe’nin amigosu gibi sosyal medya üzerinden saldırıya geçen rektör Yardımcısı Nalcıoğlu Mustafa Bıyık’ı hedef göstererek hakaretlerde bulundu.  Bıyık’ın fotoğrafını paylaşan Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Ahmet Uğur Nalcıoğlu “Fenerbahçelilere dil uzatan nesebi gayri sahih olan Trabzon Yomra Belediye Başkanı bu şerefsiz işte. Unutmadan; bu adam aynı zamanda kansız ve soysuzdur” ifadelerini kullandı. Erzincan Üniversitesi gibi önemli bir devlet kurumunda bir de eğitim görevlisi olarak Nalcıoğlu ile ilgili YÖK’e kısa sürede yüzlerce başvuru yapıldı. 

BAŞKAN BIYIK'A HAKERET EDEN ÖĞRETİM ÜYESİNE TRABZON'DAN TEPKİ ÇIĞ GİBİ 

Yaşanan bu gelişme sonrası Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Ataman ,Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç,Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Trabzonspor Divan Başkanı Av.Ali Sürmen ,Hak-İş Hizmet İş Sendikası Trabzon İl Başkanı İsmail Hakkı Kaplan ,İYİ Parti Trabzon Grup Başkan vekili Davut Çakıroğlu ve Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Osman Aydın yapmış oldukları açıklamalarla Başkan Bıyık'a sahip çıktılar. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan yardımcısı Atilla Ataman ; "Tahsil cehaleti alır, eşeklik baki kalır"mış. Adı akedemisyen olan bu müptezelin Belediye Başkanımız hakkındaki sözlerini kınamıyorum. Misli ile kendisine iade ediyorum. Ancak ilgili üniversite yönetiminin nesep ile uğraşan bu sapkından gençlerimizi korumak için alacağı tedbirin takipçisi olacağız.

Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Uğur Nalcıoğlu adlı şahsın Yomra Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Bıyık’a yönelik söylediği bu ahlaksız sözleri esefle kınıyorum. Ne derseniz deyin,Fenerbahçeniz kıyamete kadar  ŞİKE’den kurtaramaz.2010/2011 Şampiyonu en büyük Trabzonspor♥️

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Av.Ali Sürmen; Şu adinin Sayın Başkanımız hakkındaki paylaşımına bakarmısınız
Üstelik bu mahluk Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı
Sayın vekillerimizi ve YÖK ü göreve çağırıyorum

Hak-İş Hizmet-İş Sendika Başkanı İsmail Hakkı Kaplan :

Ahmet Uğur Nalcıoğlu’nu esefle kınıyorum.
Umarım (YÖK)Gereğini yapar
Gün Kıymetli Yomra Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ın yanında ve destek olma günüdür.

Kötü söz sahibinindir.

Sizinleyiz Başkanım..

Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu , Ne kadar okursanız okuyun bilgi ve birikimine layık hareket etmeyenler bizler için çahildirler.! Yomra Belediye başkanımız hakkında böyle aşağılık mesnetsiz paylaşım yapan Erzincan unvst rektör yardımcısını kınıyor İçişleri bakanlığından hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını Arz ediyorum.

Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın ; Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Uğur Nalcıoğlu adlı şahsiyetsiz,terbiyesiz. Yomra Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Bıyık’a yönelik söylediği bu ahlaksız sözleri kınıyorum. Misliyle kendisine iade ediyorum. ŞİKECİDİR FENERBAHÇE.

İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanı Davut Çakıroğlu ; Milletin derdi FB mi? Trabzon‘a Trabzonluya hakaret marifet öyle mi? Bilim adamı akademisyen Rektör yardımcısı oldun öylemi? Bu kafa ile Fenerbahçe’nin kale arkasında amigo yardımcılığı bile yapamazsın. YÖK neredesin? Siyaset kurumu mesele siyaset üstü hadi bakalım görelim sizi...

Yomra Ak Parti İlçe Başkanı Zekeriya Akgül ; Karadeniz, Trabzon, Trabzonspor, Trabzonlular ve Yomra Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Bıyık aleyhinde insanlık dışı ifadeler kullanan bu şahsın, bu güzel ülkede, can Erzincan'da rektör yardımcılığı yapıyor olması Türk milleti için zulümdür. Ülkemiz için, Pensilvanya ve İmrali'daki köpekler kadar tehlikeli olan bu bölücüye hak ettiği ders verilecektir. Bizleri bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Ali Osman Aydın ; Mustafa Bıyık  Başkan için sarf ettiği o çirkin sözleri nefretle kınıyorum ve kötü söz sahibine aittir diyorum. adamın hası.
Trabzonlu olsun kim olursa olsun Çakallara yedirmeyiz.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 20:08
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273