banner277

Eddie Newton''Kulüp Olarak Hakem Kararlarından Bıktık Usandık''

Süper Lig’e verilen milli arada Trabzonspor'un Erzurumspor ile oynadığı hazırlık maçı sonrası Teknik Direktör Eddie Newton açıklamalarda bulundu.

Eddie Newton''Kulüp Olarak Hakem Kararlarından Bıktık Usandık''
banner232

İyi bir hazırlık maçı oynadıklarını belirten Teknik Direktör Eddie Newton, “Bizim açımızdan iki devre halinde iki ayrı maç oldu. İlk yarıda sakatlıktan dönen ve aramıza yeni katılan arkadaşlarımız vardı, onların takıma adapte olmasını sağladık. İkinci yarıyla birlikte değişiklikler de yaparak takımımızın daha iyi olduğunu gördük. İyi de bir oyun sergilediğimizi düşünüyorum. Özellikle ikinci yarı genelinde iyi işler yaptık ancak maalesef ikinci golü atamadık. Haftaya zor bir maç oynayacağız. Rakibimiz istediği başlangıcı henüz yapamadı ama ne kadar tecrübeli ve kaliteli oyuncularının olduğunu biliyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız hem fiziksel hem de taktik anlayış olarak takımımıza adapte olmaya başladı. Tam kadro olarak çalışmaya başlıyoruz. Zor bir maç olacak ama bu maçı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Maç öncesi takımımızın hakemlere yönelik protestosuyla ilgili olarak ise Newton, “Kulüp olarak artık aleyhimize verilen kararlardan dolayı bıkmış, usanmış durumdayız. Başkanımız, yöneticilerimiz ve futbolcularımızla konuştuğumuzda bu durumun bizi mutsuz etmemesi için bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük. Erzurumspor’a da bizi anlayışla karşıladıkları için teşekkür etmek istiyorum. Umarım bu mesaj amacına ulaşmıştır, yerine ulaşmıştır. Artık bu durumun ne kadar can sıkıcı olduğunun ve yorulduğumuzun da anlaşıldığını umuyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273