banner277

Doğucan ve Eren Elmalı'nın maliyeti Açıklandı

Bordo-mavililer, Kasımpaşa'dan Eren ve Doğucan'ı kadrosuna kattığını duyurdu.

Doğucan ve Eren Elmalı'nın maliyeti Açıklandı

Tranfere hızlı bir giriş yapan Trabzonspor 2 ismi kadrosuna kattı. Bordo mavililer Kasımpaşa'dan Doğucan Haspolat ve Eren Elmalı'yı renklerine bağladı.

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada şu iki oyuncunun da maliyeti duyuruldu;

"Kasımpaşa A.Ş.'nin profesyonel futbolcuları Evren Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat'ın Kulübümüze transferleri konusunda anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre;

Kasımpaşa A.Ş.'ye, Evren Eren Elmalı'nın sözleşmesinin fesih bedeli olarak 3.600.000.-EUR + KDV, Doğucan Haspolat'ın sözleşmesinin fesih bedeli olarak 1.200.000.-EUR + KDV, 3 (Üç) taksit halinde ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur."

Maaşları da açıklandı
Bordo-mavililer, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamayla iki oyuncunun maaşını da duyurdu;

"Şirketimiz ile profesyonel futbolcular Evren Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat arasında 5'şer yıllık anlaşma sağlamıştır.

Yapılan anlaşmaya göre Evren Eren Elmalı'ya;

2022-2023 futbol sezonunda 7.350.000.-TL garanti ücret ödenecektir. Sonraki sezonlar için, bir önceki sezon aldığı garanti ücrete uygulanacak enflasyon oranı ilave edilerek ödeme yapılacaktır.

Yapılan anlaşmaya göre Doğucan Haspolat'a;

2022-2023 futbol sezonunda 6.421.000.-TL garanti ücret ödenecektir. Sonraki sezonlar için, bir önceki sezon aldığı garanti ücrete uygulanacak enflasyon oranı ilave edilerek ödeme yapılacaktır.

Menajerlik hizmet bedeli olarak, futbolcular ile olan sözleşmelerin devam etmesi şartına bağlı olarak, futbolculara ödenecek yıllık ücretin %5'i ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur."

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273