banner164

Çalımbay’dan Şok Sözler

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay Bursaspor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Çalımbay futbolcularla ilgili "Burada başladığımda sorunlar vardı, ama aynı şekilde devam ediyor. Esas sorun.. Şuanda mevcut oyuncuların kafasının karışık olması. Çoğunun kulüp araması. Bazı arkadaşların kulübü FİFA’ya vermesi. Ve FİFA’ya veren arkadaşlarla maç oynamamız. Benim dediğim şey, bizim önümüzdeki yıla değil… Önümüzdeki yıl her şey yapılabilir. Yeni bir şey yapılabilir, oyuncular alınabilir, her şey olabilir. Ama önümüzdeki maçlara odaklanmımız gerikyor. Biz maalesef o havayı yakalayamadık. O havayı yakalamamız gerekiyor. Futbolcularımız son 2-3 haftadan beri koptular. Hepsinin kafaları başka yerde. Hepsinin düşünceleri farklı. Ve çoğunun kulüp aramaları. Ve yaşanan sıkıntılar. Bunlarda takımı kötü şekilde etkiliyor.” ifadelerini kullandı.

Çalımbay’dan Şok Sözler

Çalımbay’dan Şok Sözler

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay Bursaspor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.
Çalımbay futbolcularla ilgili "Burada başladığımda sorunlar vardı, ama aynı şekilde devam ediyor. Esas sorun.. Şuanda mevcut oyuncuların kafasının karışık olması. Çoğunun kulüp araması. Bazı arkadaşların kulübü FİFA’ya vermesi. Ve FİFA’ya veren arkadaşlarla maç oynamamız. Benim dediğim şey, bizim önümüzdeki yıla değil… Önümüzdeki yıl her şey yapılabilir. Yeni bir şey yapılabilir, oyuncular alınabilir, her şey olabilir. Ama önümüzdeki maçlara odaklanmımız gerikyor. Biz maalesef o havayı yakalayamadık. O havayı yakalamamız gerekiyor. Futbolcularımız son 2-3 haftadan beri koptular. Hepsinin kafaları başka yerde. Hepsinin düşünceleri farklı. Ve çoğunun kulüp aramaları. Ve yaşanan sıkıntılar. Bunlarda takımı kötü şekilde etkiliyor.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
eyupemin erdopğan
eyupemin erdopğan - 2 hafta Önce

acılen calımbay trabzonu terketmesi lazım yoksa trabzonspor başari yakalayamaz

SIRADAKİ HABER

banner160

banner200

banner178

banner199