BAŞKAN GENÇ'İN BAŞKANLIĞINDA TRABZONSPOR YÖNETİMİ İBRA EDİLDİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Pelitli Hayri Gür Spor Salonunda yapılan Trabzonspor Olağan Genel Kurulu'nda Orthisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç'in Başkanlığını yaptığı Divan Kurulunda Yönetim Kurulu'nun faliyet raporu Sinan Zangin tarafından Okundu.

BAŞKAN GENÇ'İN BAŞKANLIĞINDA TRABZONSPOR YÖNETİMİ İBRA EDİLDİ

 BAŞKAN GENÇ'İN BAŞKANLIĞINDA TRABZONSPOR YÖNETİMİ İBRA EDİLDİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Pelitli Hayri Gür Spor Salonunda yapılan Trabzonspor Olağan Genel Kurulu'nda Orthisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç'in Başkanlığını yaptığı Divan Kurulunda Yönetim Kurulu'nun faliyet raporu Sinan Zangin tarafından Okundu. Ardından denetleme Kurulu'nun raporu Denetleme Kurulu üyesi İsmet keskin tarafından okundu.

Divan Başkanı raporların okunmasının ardından söz almak isteyen olup olamdığını sordu ve söz isteyen olmayınca Divan Başkanı Ahmet Metin Geç Raporları üyelerin oylamasına sundu. 

Üye kartlarının kaldırılması ile evet diyenler ve hayır diyenlerin sayısı birbirine çok yakın olunca. Oylama Tekrarlandı ve yapılan oylama sonucunda yönetim ibra edildi.

Bu kararın ardından salondaki üyelerde tepki geldi. Daha sonra Divan Başkanı'nın telkinleri ile tepkiler yatıştırıldı. Ancak İbra edilmemesini isteyen üyeler salonu tek etti.
Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2015, 14:26
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273