banner164

Başkan Ağaoğlu'ndan Cahit Erdem ve Lokman Sadıklara Plaket

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor -Konyaspor Karşılaşması öncesi bir araya gelen Trabzonspor'un çiçeği burnundaki yönetim kurulu üyeleri yeni yönetim kurulunda görev dağılımı yaptı.

Başkan Ağaoğlu'ndan Cahit Erdem ve Lokman Sadıklara Plaket
banner232

Başkan Ağaoğlu'ndan Cahit Erdem ve Lokman Sadıklara Plaket 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzonspor -Konyaspor Karşılaşması öncesi bir araya gelen Trabzonspor'un çiçeği burnundaki yönetim kurulu üyeleri yeni yönetim kurulunda görev dağılımı yaptı. Başkan Ağaoğlu görev dağılımı sonrası geçmiş dönemde birlikte görev yaptığı yönetim kurulundan ASKF Başkanı Burhan Cahit Erdem ve Lokman Sadıklara yönetim kurulu kararı ile

Trabzonspor'a yapmış oldukları katkılardan dolayı birer Plaket taktim ederek onurlandırdı.  daha sonra birlikte günün anısına fotoğraf çektiren yönetim kurulu ve eski yöneticiler Cahit Erdem ve Lokman Sadıklar 3-0 biten Trabzonspor -Konyaspor karşılaşmasınıda birlikte seyrettiler. Plaket töreni sonrası Trabzonspor bir önceki yönetim kurulu üyesi Cahit Erdem şu açıklamayı yaptı. 

CAHİT ERDEM 

Trabzonspor Başkanı Ahmet AĞAOĞLU 
Tesislerin yenilenmesi konusunda üstün ve özverili katkılarımızın anısına yönetim kurulu kararı ile alınan hizmet plaketini Konyaspor maçı öncesi takdim ettiler..İltifat marifete tabidir..Benimde içinde bulunarak görev yaptığım yönetim kuruluna sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160