banner164

ASKF Başkanı Burhan Cahit Erdem’den Yusuf Yazıcı için AHDE VEFA

Haber:Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com ASKF Başkanı Burhan Cahit Erdem’in Trabzonspor’un eski oyuncusu Lille’nin gol silahı Yusuf Yazıcı için kaleme aldığı o muhteşem yazıyo virgülüne dokunmadan size aktarıyorum .

ASKF Başkanı Burhan Cahit Erdem’den Yusuf Yazıcı için AHDE VEFA
banner232

Burhan Cahit Erdem ...

Yusuf Yazıcı İle ilgili birkaç söz söylemek isterim..
Lider bir futbolcu idi..U 17 takımının kaptanı iken tanıdım onu..Guatemala’da oynadığı futbol İle dünya şampiyonluğunda en fazla katkısı olan gençlerden biri idi..Onun ve diğer oyuncular İle dünya kupasında çektirdiğim fotoğrafları çocuklarımıza sahip çıkalım diyerek defalarca facebookta yayınladım.
Yıllar geçti Trabzonspor’da yöneticilik yaparken içten ve samimi kucaklayışlarını unutmak mümkün olmadı.Hatta A takımla,1461 takımımızın sezon açılışı öncesi verilen kaynaşma yemeğinde genç takımdaki arkadaşlarını toplayıp ,başkanım  gençlerle birlikte fotoğraf çektirelim önerisi ise benim için çok değerli idi..
O bir lider olarak gençlere önder,yol gösterici olmuştu..Örnek olması için Kadir Özcan Tesislerinin girişine Abdulkadir’e sahip çıkışını gösteren büyük boy iki resmini astırdım..
Bugün altyapıda çalışan ona geçmişte emeği olan personellere 2000 er tl katkı yapışını ,gençlerin kramponlarını alışını ve başka katkılar sunuşunu duyunca gurur duydum..
Bir büyüğümüzün o sözü aklıma geldi.’Trabzonsporu yaşamayan,Trabzonspor’u yaşatamaz.’

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273