banner277

Albayrak”Trabzonspor’un Penaltısı’da Verilmemiştir”

Galatasaray 2. başkanı Abdürrahim Albayrak, Galatasaray’ın bugün 2 - 1 mağlup olduğu Ankaragücü maçının ardından sert açıklamalar yaptı.

Albayrak”Trabzonspor’un Penaltısı’da Verilmemiştir”

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan ve sarı lacivertlilerin 1 - 0 kazandığı maçta ki hakem skandallarına da değinen Abdürrahim Albayrak, flaş açıklamalar yaptı. Albayrak, “Neler olduğunu bütün Türkiye çok yakından seyrediyor. Herkes hayretler içinde. Bir bakıyorsun Trabzon Başkanı, isyan ediyor. Verilmeyen bir penaltı. Ama VAR’da kim var Cüneyt çAkır var. O pozisyonda yine darbe var. Verilmeyen penaltı var. VAR’da Cüneyt Çakır kimseyi çağırmıyor. Çok güzel, muhteşem.

Dün akşam Malatya’da bir maç oynanıyor. Malatya başkanı çıkıyor isyan ediyor.  “Sahada hakem göremedim, hakem var mıydı, yok muydu? Kendi kendimize mi oynadık” diye isyan ediyor. Bizde isyan ediyoruz. Muhammet’i böyle mi durdurmak istiyorsunuz. Demek ki bugün ki planlarını bozamadık.
Olmuyor. Adalet istiyoruz, adalet…
Futbolda adalet kalmadı. Yeter artık, buramıza geldi.
Nedir bu be..
Niye biz çoluğumuzu, çocuğumuzu bırakıp buralara geliyoruz, neden kar kış demeden çalışıyoruz, neden milyon dolarları döküyoruz sokaklara.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273