AKYAZI KOMPLEKSİ KALDIĞI YERDEN DEVAM

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor taraftarların sabırsızlıkla beklediği Akyazı Stadı'nın inşaatı 20 gün önce, iş güvenliğindeki eksiklikler nedeniyle durdurulmuştu.

AKYAZI KOMPLEKSİ  KALDIĞI YERDEN  DEVAM

 AKYAZI KOMPLEKSİ KALDIĞI YERDEN  DEVAM 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Trabzonspor taraftarların sabırsızlıkla beklediği Akyazı Stadı'nın inşaatı 20 gün önce, iş güvenliğindeki eksiklikler nedeniyle durdurulmuştu. Eksiklikler giderilince stadyumun inşaatı yarın yeniden başlayacak. Kaba inşaatının yüzde 80'i tamamlanan stadyumun çatısının yerleştirilme çalışmaları da kaldığı yerden devam edecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da yapımını yakından takip ettiği stadyumunun gelecek sezonun açılışına yetiştirilmesi için çalışmalar hızlandırılacak. 
 
Trabzonspor Tesisler Müdürü Hüseyin Emin Akyazı'nın sadece bir stadyum olmadığını aynı zamanda içerisinde farklı yapıların bulunduğu bir kompleks olduğunu belirterek, "Stadımızın yanında 6 tane nizami boyutlarda saha, kamp eğitim tesisleri, ayrıca bazı kurumlar için binalarda yer alıyor. O yüzden bu stat çok özel" diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2015, 00:18
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273