banner164

Ahmet Ağaoğlu Açılış Töreninde Zargo Toure transferini bitirdiklerini açıkladı!

Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada, "Hosseini'de 15 gün süren bir sorun vardı, o sorun bugün ortadan kalktı.

Ahmet Ağaoğlu Açılış Töreninde Zargo Toure transferini bitirdiklerini açıkladı!
banner264

Ahmet Ağaoğlu Açılış Töreninde Zargo Toure transferini bitirdiklerini açıkladı!

Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada, "Hosseini'de 15 gün süren bir sorun vardı, o sorun bu gelecek. Zargo Toure geliyor bu akşam. 1 stoper transferi daha olacak." ifadelerini kullandı.

Olcay Şahan'ın Beşiktaş'a gideceği iddialarını yalanlayan Ahmet Ağaoğlu, "Olcay Şahan'ın Beşiktaş'a gideceği iddialarına gülüyorum. 45 gündür bizden gitmeyen oyuncu bırakmadılar, sahaya çıkacak oyuncu kalmayacaktı" şeklinde konuştu.

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür için teklif edilen rakamları açıklayan Ağaoğlu, "Yusuf ve Abdülkadir için telaffuz edilen rakamlar 12-17 milyon euro civarında. Ben onların değerini bulduğunu düşünmüyorum. Önümüzdeki sezondan sonra belki düşünülebilir" dedi.

51. Yılını kutlayan Bordo Mavililer Şenol Güneş Kompleksi Medikal Park Stadyumun’da kuruluş yıl dönümü etkinliklerini gerçekleştirdi. Akyazı Stadı’nda bir konuşma yapan Ağaoğlu taraftara seslendi. 

Ağaoğlu : Kulübümüzün yıldönümü programına hoş geldiniz. Trabzonspor Umudun takımıdır. sevdanın adaletin takımıdır.  Tüm Trabzon’un göz bebeğidir bu takım Trabzonlu olmayan milyonların sizin bizim hepimizin bordo mavş renklere emek verenlerin takımıdır Trabzonspor… Edebiye Ali Osman Ulusoy ve diğer kurucularımız ve şu an aramızda bulunan kurucularımız anadolu ihtilalini gerçekleştiren futbolcularımıza şükranlarımı sunuyorum. Trabzonspor umudun, sevdanın, adalete inananların takımıdır. Bu şehirde bir oruç, bir de Trabzonspor tutulur diyenlerin takımıdır." Zor günlerden geçiyoruz ama zor kelimesinin hiç bir anlam ifade etmediği bir kentte yaşıyoruz. Bugün Trabzonspor ile ilgili olarak ne yapıyorsak kulübümüz geleceğini daha iyi bir geleceği için yapıuyoruz. Bizim güzel bir marşımız var hepimizin ezbere söylediği onun sözlerinde olduğu gibi bu sevda sonsuz bir sevda bizim için. Bu yüzden sonsuza dek hep sürecek oğlumda kızımda torunumda hep sevecek. Trabzonspor anadolu futbol ihtilalinin olduğu  şehir Dünya 5’ten büyüktür. Türkiye’de futbol da 3’ten büyüktür.” dedi


gün ortadan kalktı. Bu gece yarısı bir diğer stoperimiz

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234