banner277

TTSO’da turizm projeleri görüşüldü

TTSO – Doğu Karadeniz Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Mustafa Yılmaz tarafından organize edilen Trabzon Sağlık ve Spor Turizmi Çalıştayına katılmak üzere Trabzon’a gelen bakanlık yetkilileri ve turizm acenteleri, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TTSO) ziyaret etti.

TTSO’da turizm projeleri görüşüldü

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir toplantı gerçekleştiren heyette, Ticaret Bakanlığı Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdür Yardımcısı Alperen Çakmak, Türkiye Sağlık Turizmi Konseyi Kurucu Başkanı ve Global Sağlık Turizmi Derneği Onursal Başkanı Emin Çakmak, DOKASAT Doğu Karadeniz Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Mustafa Yılmaz ile özellikle sağlık turizmiyle ilgilenen acente temsilcileri yer aldı.

Başkan Hacısalihoğlu, Trabzon’un sporda ve sağlıkta bölgesinin ve Türkiye’nin en önemli merkezlerinden biri olduğunu belirterek, turizm konusunda yaptıkları ve planladıkları çalışmaları anlattı. Başkan Hacısalihoğlu ayrıca yeni projeler konusunda her türlü işbirliğine açık olduklarını da vurguladı. Emin Çakmak, sağlık turizmi başta olmak üzere her türlü projeye destek verebileceklerini vurguladı.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273