banner277

TRABZON'UN GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun yoğun Çalışma Programının peşinden hemen ara verilmeden yapılan Trabzon'un bugünü ve geleceğine dair değerlendirme toplantısı yapıldı. Trabzon'a yapılan yatırımları, son durumlarını ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında üç saati aşkınbir süredir bilgi paylaşımı ve istişarede bulunuyoruz.. Uyku yok, gece gündüz yok, şehir için yapabileceğimiz ne varsa onun peşindeyiz..

TRABZON'UN GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI

 TRABZON'UN GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI 

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun yoğun Çalışma Programının peşinden hemen ara verilmeden yapılan Trabzon'un bugünü ve geleceğine dair değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Milletvekilleri Muhammet Balta, Av.Ayşe Sula Köseoğlu, Dr.Adnan Günnar, Av.Salih Cora, Vali Abdil Celil Öz,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Seyfullah Kınalı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Davut Çakır,Trabzon Büyükşehir Basın Yayın Enformasyon Daire Başkanı Ahmet Yoloğlu,Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi ve  TİSKİ Genel Müdürü Recep Köksal'la birlikte Trabzon'un  bugünü ve geleceğine dair değerlendirme toplantısı yaptılar..

MİLLETVEKİLİ AV.AYŞE SULA KÖSEOĞLU 

Trabzon'a yapılan yatırımları, son durumlarını ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında üç saati aşkın bir süredir bilgi paylaşımı ve istişarede bulunuyoruz.. Uyku yok, gece gündüz yok, şehir için yapabileceğimiz ne varsa onun peşindeyiz..
Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2016, 00:15
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273