banner277

Trabzon'dan bir azim örneği !

Ayar, 26 Mayıs tarihlerinde Antalya'da yapılması planlanan Türkiye İşitme Engelliler final maçında kupayı alarak Trabzon'a dönmek istediklerini söyledi.

Trabzon'dan bir azim örneği !

Trabzon İşitme ve Konuşma Engelli Spor Kulübü Başkanı Ömer Ayar, 26 Mayıs tarihlerinde Antalya'da yapılması planlanan Türkiye İşitme Engelliler final maçında kupayı alarak Trabzon'a dönmek istediklerini söyledi.


Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu bünyesinde oluşturulan bölgesel lig futbol müsabakalarında rakiplerini eleyerek final oynamaya hak kazandıklarını belirten Ayar, "Sportif faaliyetlerimiz merkezi Ankara’da olan Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu bünyesinde oluşturulan bölgesel lig futbol yarışmaları 4 grupta, 10'ar takımdan oluştu. Puan usulü yapılan maçlarda sezonu tüm rakiplerimizi eleyerek 26 Mayıs'ta Antalya’da yapılması planlanan Türkiye İşitme Engelliler Kupası için grup birincisi olarak finale çıkmaya hak kazandık. Forma rengimiz bordo-mavi olup Trabzon’umuzu en iyi şekilde temsil etmek için mücadele verdik. Ayrıca Türkiye İşitme Engelliler Futbol Milli Takımı'nda bir sporcumuz görev yapmakta olup bunun gururunu taşımaktayız. Amacımız milli takıma daha çok sporcu vermektir. Spor kulübümüzü yaşatabilmek Trabzon'u en iyi şekilde temsil edebilmek için maddi ve manevi destek bekliyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2014, 20:09
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273