banner164

Trabzon'da FETÖ/PDY Örgütü'ne Mensup 4 Kaymakam Görevden Alındı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com 15 Temmuz FETÖ/PDY Darbe Girişimi Sonrası Trabzon'da kamudan el çektirmeler devam ediyor.

Trabzon'da FETÖ/PDY Örgütü'ne Mensup 4 Kaymakam Görevden Alındı
banner232

 Trabzon'da FETÖ/PDY Örgütü'ne Mensup 4 Kaymakam Görevden Alındı

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 15 Temmuz FETÖ/PDY Darbe Girişimi Sonrası Trabzon'da kamudan el çektirmeler devam ediyor. Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez, Trabzon Merkez İlçe Ortahisar Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Düzköy Kaymakamı Hüseyin BAŞ ve Dernekpazarı kaymakamı Selim Erkovan'ında görevden alındığı öğrenildi.

KAYMAKAM CAFER SÖNMEZİN SON DEMOKRASİ MİTİNGİ 

Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez Günlerdir Süren Demokrasi Nöbetlerine katıldı ve Dün Akşam Şalpazarı İlçesinde yapılan Demokrasi ve Şehitleri Anma Mitingine Katılarak Son Finalini Yaptı. Cafer Sönmez Miting Sonrası Görevinden Alındı . Şalpazarı’nda daha önce de; İlçe Emniyet Amiri Akif Güngör ve 3 polis memuru ile İlçe Müftüsü Yılmaz Çelik ve Aile Hekimi Dr. Birsen Günaydın darbe soruşturması ile ilgili olarak yürütülen soruşturmanın selameti nedeniyle açığa alınmıştı. Açığa alınanlardan Emniyet Amiri Akif Güngör ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2016, 21:31
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260