TRABZON BÜYÜKŞEHİR'DE BAYRAMLAŞTI

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun Sabah saatlerinde aniden Midesinden rahatsızlanarak

TRABZON BÜYÜKŞEHİR'DE BAYRAMLAŞTI

 TRABZON BÜYÜKŞEHİR'DE BAYRAMLAŞTI

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun Sabah saatlerinde aniden Midesinden rahatsızlanarak Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Servisinde Müşahede altına alınması nedeni ile katılmadığı bayramlaşma programına Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar ,Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç ,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu,Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ,TTSO Meclis Başkanı Şadan Eren, Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ARAP ESKİ BELEDİYE BAŞKANI'DA BAYRAMLAŞMAYA KATILDI 
Trabzon’daki emlak sektörünün önde gelen isimlerinden Emrem Saka’nın daveti ile halk bayramlaşmasına katılan Arabistan’ın Taif kentinin Eski Belediye Başkan Yardımcısı Saud Arab ve İlahiyat alanında uzman olan oğlu Doç. Dr. Abdülaziz Arab bayramlaşma töreninde en çok ilgiyi gören isimler arasında yer aldı.Baba Oğul Trabzon'da konut Üzerine yatırım yapmaktalar . Trabzon Büyükşehir Belediyesinde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine muhalefetten hiçbir parti temsilcisi ve milletvekilinin katılmaması dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2015, 14:28
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273