banner277

Trabzon Büyükşehir Belediyesi bir ilke imza atmaya devam ediyor !

Sürmene dün akşam tarihi bir olaya şahit oldu. Sürmene tarihinde bir ilk olan iftar yemeği Sürmene Orman İşletmesi Önünde yapıldı ve iftar yemeğine yüzlerce kişi katıldı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi bir ilke imza atmaya devam ediyor !

Sürmene dün akşam tarihi bir olaya şahit oldu. Sürmene tarihinde bir ilk olan iftar yemeği Sürmene Orman İşletmesi önünde yapıldı ve iftar yemeğine yüzlerce kişi katıldı. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Sürmene Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği iftara ilgi yoğundu. Hazırlanan iftar menüsünde çorba, güveç, pilav, yoğurt ve su vardı. Meydanı aydınlatmak için projektörler kullanıldı. İftar öncesi semazenler ve ney ekibi bir gösteri yaptı. İftara Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükcüoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcıları, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Sedef, Sürmene Kaymakamı Şevket Atlı, Sürmene Emniyet Müdürü Mevlüt Ak, Sürmene Müftüsü Abdülcelil Çakar, Sürmene AK Parti İlçe Başkanı Aydın Bayraktar, Köprübaşı AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Aydın, Sürmene Belediye Meclis Üyeleri ve yüzlerce vatandaş katıldı. Sürmene duaların edildiği sohbetlerin yapıldığı unutulmaz iftar yaşamış oldu.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2014, 13:22
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273