banner164

Trabzon Boztepe'de Bir Kadın Bıçaklanarak Öldürüldü

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon’un Ortahisar İlçesi Boztepe Mahallesinde bir kadın kardeşi tarafından dün saat : 19:30’da apartman boşluğundan bıçaklanarak öldürüldü.

Trabzon Boztepe'de Bir Kadın Bıçaklanarak Öldürüldü
banner264

 Trabzon Boztepe'de Bir Kadın Bıçaklanarak Öldürüldü 

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com

  Trabzon’un Ortahisar İlçesi Boztepe Mahallesinde bir kadın kardeşi tarafından dün saat : 19:30’da apartman boşluğundan bıçaklanarak öldürüldü. Edinilen bilgiye göre; Boztepe Mahallesi Hasret Sokak Alt Prestij evlerinde bir arkadaşı ile birlikte yaşayan Azerbaycan uyruklu 33 yaşındaki Gülhanım Ekber, yaşamış olduğu binanın ikinci katına geldiğinde arkasından erkek kardeşi 30 yaşındaki Ali Ekber yanaşarak kendisi ile tartışmaya başladı.   Bir süre sonra tartışma büyüyünce Ali Ekber, cebinden çıkardığı bıçağı ablasına saplamaya başladı. Kardeşinin bıçak darbelerinden aldığı yaralar ile yere yığılan Gülhanım, apartman sakinleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi hastanesine kaldırılan talihsiz kadına burada ilk müdahale yapıldı. Hastaneye sevk edilirken Gülhanım Ekber kendisini “kardeşinin para için bıçakladığını ve çantasında bulunan 900 TL aldı” söyledi. Kardeş Ali Ekber olay yerinden kaçtı.

KTÜ Farabi Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamyarak hayata veda eden Bıçaklanarak Öldürülen Gülhanım Ekber'in Cesedi Adlı Tıp Kurmuna aldırıldı. 
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2016, 10:10
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234