SEYİR HALİNDEKİ ARAÇ'TA AZ KALSIN YANARAK ÖLÜYORLARDI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Sürmene Adliyesinde görevli Hakim İsa Tuğcu ile Vakfikebir Savcısı Ebru Varancebe Trabzon'dan Sürmene'ye 06 EZ 1789 Plakalı Fort Mondeo Marka araçları ile hareket halinde iken Araklı Çıkışında Otoban'da araçları birden alev aldı.

SEYİR HALİNDEKİ ARAÇ'TA AZ KALSIN YANARAK ÖLÜYORLARDI

 SÜRMENE HAKİMİ VE VAKFİKEBİR SAVCISI'NI TRT GENEL MÜDÜRÜ KURTARDI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Trabzon'dan Sürmene İstikametine gitmekte olan 06 EZ 1789 Plakalı Özel Araç seyir halinde iken birden Ateş Aldı ,Araç seyir halinde iken arkasından gelmekte olan TRT Genel Müdürü Şenol Göka ve TRT Trabzon Bölge Müdürü Sami Serdar Şişman Hemen Araç sahibini uyardı ve ilk müdahaleyi yaptı. Aracı yanarken haberdar edilip durdurulan Trabzon Sürmene Adliyesinde görevli Hakim İsa Tuğcu ile Vakfikebir Savcısı Ebru Varancebe Trabzon'dan Sürmene'ye 06 EZ 1789 Plakalı Ford Mondeo Marka araçları ile hareket halinde iken Araklı Çıkışında Otoban'da araçları birden alev aldı. 06 EZ 1789  Plakalı aracın yolda aniden alev alması ile aracı durdurmayı başararak araçtan atlayan Sürmene Hakimi ve Vakfikebir Savcısı Yanarak ölmekten Kılpayı kurtuldular. Çevreden yetişenler tarafından su ile sakinleştirilen Savcı  ve Hakim 155 Polis imdat ve 110 İtfaiyeyi arayarak acil yardım istediler olaya yerine gelen İtfaiye ancak araç'ta soğutma işlemi yaptı araç tamamen motoru dahil yanarak erimişti. Araklı Cumhuriyet Savcısı Olay yerine gelerek Sürmene Hakimi ve Vakfıkebir Savcısını beraberinde alarak olay yerinde uzaklaştırdı . Olay yerine çağrılan Araç çekici ile Yanarak Alev topuna dönen Araç çekildi. 

Olayı anlatan Araçta bulunan Vakfikebir Cumhuriyet Savcısı Ebru Varancebi  İki Araçla gitmeyelim diyerekten aracımı parka çektim ve bu araca bindim araç yolda birden alev aldı zorla durdurmayı başaran Hakim İsa Tuğcu ile birlikte hemen aracı terk ettik değerli eşyalarımız o esnada nasıl almışım bende bilmiyorum daha sonra araç alev topuna döndü ve birden camları patlamaya başladı bizi Allah korudu dedi. 
Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2015, 21:37
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273