banner164

Ortahisar 20 Günde 15 Bin Ton Asfaltlama Yaptı

Ortahisar, 20 günde 15 bin ton asfaltlama yaptı Ortahisar Belediyesi asfaltlama çalışmalarını Çimenli mahallesinde sürdürüyor. Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 2018 Yılı Yol Programı çerçevesinde eş zamanlı olarak hem asfalt, hem de beton yol çalışmalarına devam ediyor. Çimenli mahallesinde yapılan asfalt yol çalışmaları mahalleliler tarafından memnuniyetle karşılandı. Yol çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, 2018 yılı içinde 15 bin ton asfaltlama yaptıklarını belirterek, "2018 yılında 1 Nolu Beşirli, 2 Nolu Beşirli, Çimenli, Aydınlıkevler, Yalıncak, Karşıyaka, Yeşiltepe, Soğuksu, Toklu, 1 ve 3 Nolu Erdoğdu mahallelerimizde asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Bu sene içinde 15 bin ton asfalt döktük. Bunu 20 gün gibi kısa bir sürede yaptık. Hızlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2018 yılında planladığımız gibi 50 bin ton asfaltlama yapacağız. Aynı zamanda 1 Nolu Erdoğdu, Ağıllı, Doğançay, Çukurçayır, Gündoğdu, Özbirlik, Gürbulak, Yeşilova, Çağlayan mahallelerimizde de beton yol çalışmalarımızı tamamladık. Diğer yandan şehir merkezinde Telekom, doğalgaz, TİSKİ, TEDAŞ gibi kurumlarımızın yapmış olduğu çalışmalardan dolayı bozulan yollarımızı onarıyoruz. Öncelik verdiğimiz konulardan biri de şehir merkezindeki yollarımız. İnşallah sezon sonunda söz verdiğimiz gibi ilçemizde bulunan 1750 km'lik yol ağımızı %95 oranında standartlara uygun hale getireceğiz. Müdürlerimiz, işçilerimiz hedeflerimizi tutturmak için mübarek Ramazan ayında da olağanüstü bir şekilde çalışıyor. Bir kez daha onlara harcadıkları yoğun mesaiden dolayı teşekkür ediyorum ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." diye konuştu.

Ortahisar 20 Günde 15 Bin Ton Asfaltlama Yaptı
banner232

Ortahisar, 20 günde 15 bin ton asfaltlama yaptı


Ortahisar Belediyesi asfaltlama çalışmalarını Çimenli mahallesinde sürdürüyor. Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 2018 Yılı Yol Programı çerçevesinde eş zamanlı olarak hem asfalt, hem de beton yol çalışmalarına devam ediyor. Çimenli mahallesinde yapılan asfalt yol çalışmaları mahalleliler tarafından memnuniyetle karşılandı.
Yol çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, 2018 yılı içinde 15 bin ton asfaltlama yaptıklarını belirterek, "2018 yılında 1 Nolu Beşirli, 2 Nolu Beşirli, Çimenli, Aydınlıkevler, Yalıncak, Karşıyaka, Yeşiltepe, Soğuksu, Toklu, 1 ve 3 Nolu Erdoğdu mahallelerimizde asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Bu sene içinde 15 bin ton asfalt döktük. Bunu 20 gün gibi kısa bir sürede yaptık. Hızlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2018 yılında planladığımız gibi 50 bin ton asfaltlama yapacağız. Aynı zamanda 1 Nolu Erdoğdu, Ağıllı, Doğançay, Çukurçayır, Gündoğdu, Özbirlik, Gürbulak, Yeşilova, Çağlayan mahallelerimizde de beton yol çalışmalarımızı tamamladık. Diğer yandan şehir merkezinde Telekom, doğalgaz, TİSKİ, TEDAŞ gibi kurumlarımızın yapmış olduğu çalışmalardan dolayı bozulan yollarımızı onarıyoruz. Öncelik verdiğimiz konulardan biri de şehir merkezindeki yollarımız. İnşallah sezon sonunda söz verdiğimiz gibi ilçemizde bulunan 1750 km'lik yol ağımızı %95 oranında standartlara uygun hale getireceğiz. Müdürlerimiz, işçilerimiz hedeflerimizi tutturmak için mübarek Ramazan ayında da olağanüstü bir şekilde çalışıyor. Bir kez daha onlara harcadıkları yoğun mesaiden dolayı teşekkür ediyorum ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." diye konuştu.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160