banner277

İSTEYEN MUHTARA YARDIMCI SEKRETER

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ortahisar Belediye Meclisinde bu gün son oturumda MHP Grup Başkanı Davut Çakıroğlu, Başkan Ahmet Metin Genç’e, Ortahisar Belediyesi tarafından muhtarlara sekreter verip vermeyeceğini sordu. Çakıroğlu, “Geçtiğimiz günlerde muhtarlarımızla bir toplantı yaptınız. Restoranda. Bunun için teşekkür ediyorum.

İSTEYEN MUHTARA YARDIMCI SEKRETER

 İSTEYEN MUHTARA YARDIMCI SEKRETER 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Ortahisar Belediye Meclisinde bugün 2016 Yılı Ocak Ayı son oturumda MHP Grup Başkanı Davut Çakıroğlu, Başkan Ahmet Metin Genç’e, Ortahisar Belediyesi tarafından muhtarlara sekreter verip vermeyeceğini sordu.  Çakıroğlu, “Geçtiğimiz günlerde muhtarlarımızla bir toplantı yaptınız. Restoranda. Bunun için teşekkür ediyorum. 
. Restoranda. Bunun için teşekkür ediyorum. Bazı muhtarlara 30 civarında muhtara sekreter tahsis edildi. Hizmet için yapılmış. Herkese yapılacak mı? Ortahisar Belediyesi olarak siz mahalle muhtarlarına sekreter verecek misiniz?” diye konuştu.  Bunun üzerine Başkan Genç, “İş-Kur’dan gelen personeller var. Gerek büyükşehir gerekse bizim belediyemize. Büyükşehir Belediyesi aracılığı ile başlayan iş kur personellerinden bazıları muhtarlara gönderildi. Bize gelen iş kur personelinden de bizde çalışmak üzere iş-kurdan gönderiliyor ama biz de okulda ve muhtarlık büromuzda yardımcı eleman olarak değerlendireceğiz. Bunun da çalışmasını yürütüyoruz. Henüz netleşmedi.. Bir kısım muhtarlara yapıldı diğerlerine yapılmadı algısı oluşmasın. Biz de hem okullarımızda hem de muhtarlarımızda…” ifadelerini kullandı. 
Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2016, 21:10
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273