banner164

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon programını İptal Etti

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon'da Bir dizi Açılış ve Temel Atma Törenine Katıldıktan Sonra Ramada Otel'de G 3 Formuna Katılacak olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ak Parti Diçle Başkanı Deryan Akter'in bölücü terör örgütü tarafından şehit edilmesinden sonra Trabzon Programını bu saat İtibari ile İptal ettiğini Duyurdu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon programını İptal Etti
banner232

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon programını İptal Etti

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon'da Bir dizi Açılış ve Temel Atma Törenine Katıldıktan Sonra Ramada Otel'de G 3 Formuna Katılacak olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ak Parti Diçle Başkanı Deryan Akter'in bölücü terör örgütü tarafından şehit edilmesinden sonra Trabzon Programını bu saat İtibari ile İptal ettiğini Duyurdu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Basın Danışmanı Selahattin Aydın'lı Son Dakika Mesajı Çekerek Sayın Bakanın Trabzon Programını İptal Ettiğini Duyurdu. 

12 DEV AÇILIŞ 270 MİLYONLUK YATIRIM İÇİN DİĞER 3 BAKAN TRABZON'DA OLACAK 
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, 270 Milyon lira Değerinde 12 Dev Tesisin Açılışını Yapmak İçin Trabzon'a geliyorlar . 

AK PARTİ İL BAŞKANI HAYDAR REVİ TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR 
3 Bakanımızında katılacağı Akçaabat'ta Yapılacak Olan Temel Atma Töreni ve Açılış Törenine Tüm Halkımızın davetli Olduğunu bildirdi.
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2016, 08:36
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160