BÜYÜKŞEHİR'DEN YAĞMUR MESAİSİ

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesi Trabzon’da dün geceden bu yana etkili olan sağanak yağış nedeniyle herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için tüm önlemleri alarak çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

BÜYÜKŞEHİR'DEN YAĞMUR MESAİSİ

 BÜYÜKŞEHİR'DEN YAĞMUR MESAİSİ 

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Trabzon’da dün geceden bu yana etkili olan sağanak yağış nedeniyle herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için tüm önlemleri alarak çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Büyükşehir Belediyesi ve TİSKİ özellikle Akçaabat, Çarşıbaşı, Beşikdüzü ve Vakfıkebir’de etkili olan sağanak yağış sonrası bu ilçelerde bazı konutlarda ve işyerlerinde meydana gelen su baskınlarının izlerini silmek için hemen harekete geçerek, su tahliye çalışmalarını başlattı. Sağanak yağmur sonra bazı yerlere de ufak çaplı heyelanlar meydana gelirken, ekipler buralarda da temizleme çalışmalarını sürdürerek hayatın normale dönmesini sağladı.
Aşırı yağışlar sonra ilçesinde meydana gelen su baskınları için hemen harekete geçerek çalışmalarını sürdüren Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne ve TİSKİ’ye teşekkür eden Aydoğdu Mahalle Muhtarı Ali İhsan Koyun, “Büyükşehir Belediyemiz aşırı yağışlar nedeni ile meydana gelen heyelan ve su baskınları sonrası hemen gelerek müdahale etti. Mahallemizde 7 ayrı noktada ufak çaplı heyelan oldu. Büyükşehir ekipleri kısa sürede heyelanın izlerini sildi. Bu çalışmalar çok olumlu neticede geçti. Halk memnun, biz memnunuz. İnşallah böyle günler yine yaşamayız, böyle hizmeti her zaman bekliyoruz. Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2015, 20:26
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273