banner164

Başkan Zorluoğlu ve Genç Kar Çalışmalarını Beraber Yerinde İnceledi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, il genelinde başlattığı karla mücadele çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürüyor.

Başkan Zorluoğlu ve Genç Kar Çalışmalarını Beraber Yerinde İnceledi
banner232

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da sabah saatlerinden itibaren şehrin çeşitli noktalarında karla mücadele çalışmalarını bizzat yerinde inceledi.
Büyükşehir belediye başkanı Murat Zorluoğlu kar çalışmalarını Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç  ile birlikte yerinde inceledi.
 
Yürütülen kar temizleme çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Zorluoğlu “Şehirde kar yağışı belirtilen saatten de önce başladı. Aldığımız tedbirlerle çok büyük bir mağduriyet yaşanmadan ilk günü geçirdik. Ulaşım sorunu yaşanmaması için bazı yoğun duraklarda belediye otobüsleri ve servislerle halkımıza ücretsiz hizmet verdik. El birliğiyle Büyükşehir Belediyemiz, Ortahisar Belediyesi, ilçe belediyelerimiz, diğer kurum ve kuruluşlarımız, emniyet teşkilatımız hakikaten iyi bir çalışma gerçekleştirdik. Sabah saatlerinden itibaren şehirde incelemelerde bulunuyorum. Erdoğdu, Bahçecik, Yenicuma, Meydan, Beşirli ve daha birçok mahallede alan ziyaretleri yaptım. Çalışma arkadaşlarımızı ziyaret ettim. Çalışmalarımız sabaha kadar devam edecek” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2020, 21:59
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273