banner164

Başkan Zorluoğlu; Trabzon Sokakları Müziğe Doyacak

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin temmuz ayı meclis toplantısında meclis oturumuna başkanlık eden Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun katılımcı belediyecilik anlayışıyla şehri yöneteceğini beyan etmesi meclis üyelerini memnun etti.

Başkan Zorluoğlu; Trabzon Sokakları Müziğe Doyacak
banner232

Başkan Zorluoğlu; Trabzon Sokakları Müziğe Doyacak 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin temmuz ayı meclis toplantısında meclis oturumuna başkanlık eden Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun katılımcı belediyecilik anlayışıyla şehri yöneteceğini beyan etmesi meclis üyelerini memnun etti. 
Başkan Zorluoğlu Trabzon'da sanat ve sanatçı hak ettiği ilgiyi görecek dedi.  Başkan Zorluoğlu ,Trabzon'un Meydan,Uzun Sokak,KahramanMaraş Caddesi ve Kunduracılar Caddesinde müzik ve sanatını icra eden görürseniz şaşırmayın dedi. Zorluoğlu Müzik ve diğer çalgıları icra etmek isteyenler bundan böyle esnafı ve vatandaşı rahatsız etmeyecek şekilde sanatlarını sokaklarımızın belli yerlerinde icra edebilecekler. Sanatını icra edecekler eskiden olduğu gibi Zabıtamız her hangi bir yaptırım yapmayacak dedi. 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 23:47
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273