banner277

Başkan Usta”Siz Hizmetin En İyisini Hak Ediyorsunuz”

Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Hakan Usta Şoför esnafının dertlerine tercüman olmaya ger platformda devam ediyor .

Başkan Usta”Siz Hizmetin En İyisini Hak Ediyorsunuz”

Geçtiğimiz hafta Ankara’da devlet büyüklerini ziyaret ederek Trabzon Şehir içi dolmuş esnafının 1 Ocak 2021 tarihinde dolacak olan araç dönüşüm öncesi süresi öncesi Trabzon’a yeni müjde ile döndü . Başkan Usta Ankara dönüşü temaslarını Şoför Esnafına anlatmaya devam ediyor . Başkan Usta her akşam başka bir dolmuş durağı ile toplantı düzenlemeye gelişmeleri şoför Esnafına anlatmaya bu akşamda Yenimahalle dolmuş durağı esnafları ile devam etti . Başkan Usta toplantı sonrası şu açıklamayı yaptı ; 

Yeni Mahalle Özen Dolmuş Durağımızın kıymetli üyeleri, durak başkanlarımız ve şoför esnafımız ile istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldik. Görev sürecimizi, şoför esnafımız için neler yaptıklarımızı anlattık. Esnafımızın tekerine kimlerin takoz koyduğunu, ayaklarına nasıl çelme takmaya çalıştıklarını konuştuk. Esnafımız her şeyin farkında. Siz hizmettin en iyisini hak ediyorsunuz. Kazasız günleriniz olsun inşallah.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273