banner277

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜOĞLU TRABZON HALKINI EYOF PARKINA DAVET ETTİ

Haber :Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, EYOF Spor ve Hatıra Parkı’nda yaz sezonu öncesinde detaylı incelemelerde bulundu.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜOĞLU TRABZON HALKINI EYOF PARKINA DAVET ETTİ

 BAŞKAN GÜMRÜKÇÜOĞLU TRABZON HALKINI EYOF PARKINA DAVET ETTİ

Haber :Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, EYOF Spor ve Hatıra Parkı’nda yaz sezonu öncesinde detaylı incelemelerde bulundu. Havaların sıcak olması münasebetiyle Trabzonluları EYOF Parkı’na davet eden Başkan Gümrükçüoğlu, “2011 yılında Trabzon'da düzenlenen Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları’nın anısını yaşatmak amacıyla Trabzon’umuza kazandırdığımız EYOF 2011 Spor ve Hatıra Parkı, şehrimizin en önemli yaşam alanlarından biri haline geldi” dedi. 

Parkın 30 bin metre kare alan üzerine kurulduğunu hatırlatan Gümrükçüoğlu, özellikle yaz günlerinde parkımız çok kalabalık oluyor. Ben sıcak havaları da fırsat bilerek tüm hemşehrilerimi EYOF’u yaşamaya davet ediyorum. Şehrimizin bu güzide yaşam alanının tadını tüm vatandaşlarımızın çıkarmasını istiyoruz” diye konuştu.

İçerisinde Osmanlı çay evi, Japon çay evi, yapay gölet, yürüyüş alanları ve dinlenme alanları bulunan EYOF Hatıra Parkı, her yaştan Trabzonlunun önemli uğrak yerlerinden biri olarak hizmete devam ediyor.

Başkan Gümrükçüoğlu Beraberinde Başakn Yardımcısı Seyfullah Kınalı,Danışmanı Murat Saral ve Genel Sekreter Tardımcılarından Çolak Kadı olduğu halde geldiği Eyof parkında incelemelerde bulundu sitres attı. 
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2016, 23:40
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273