banner164

Başkan Gümrükçüoğlu'ndan Botanik Parkına Davet

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com 9 Temmuz Pazartesi açılışı Törenle yapılacak olan Karadenizin en büyük ve en fazla çeşit bitki ve ağacının olduğu Botanik parkının açılışına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu tüm halkı davet etti.

Başkan Gümrükçüoğlu'ndan Botanik Parkına Davet
banner232

Başkan Gümrükçüoğlu'ndan Botanik Parkına Davet

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com 

9 Temmuz Pazartesi açılışı Törenle yapılacak olan Karadenizin en büyük ve en fazla çeşit bitki ve ağacının olduğu Botanik parkının açılışına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu tüm halkı davet etti. Gümrükçüoğlu Şehir dışından Trabzon'a gelen misafirlerinizi de alın gelin .


DR.ORHAN FEVZİ GÜMRÜKÇÜOĞLU; 


Ortahisar ilçemizin Çamoba Mahallesi’ndeki 103 dönüm alan üzerine 10 milyon TL’yi aşkın bedelle Karadeniz Bölgesi’nde ilk ve tek olan Trabzon Botanik’i kurduk. Kısa süre sonra halkımızın hizmetine sunacağımız Trabzon Botanik, her şeyiyle şehrimizin marka değerine çok önemli katkılarda bulunacaktır. Ziyaretçilerinin hiç sıkılmadan saatlerce zaman geçirebileceği, binlerce ağaç ve bitkinin dikildiği, fındığın 21 çeşidinin sergileneceği; bitki kütüphanesi, yürüyüş yolları, göletler, teraslar, amfi basamakları, çim amfi, hayal evi, çocuk oyun alanı ve kır kahvesi gibi alanların yer aldığı bu önemli eseri resmi açılışının öncesinde Trabzon Botanik Tanıtım Günleri ile halkımızın ziyaretine açıyoruz. Tüm halkımızı 9-14 Temmuz tarihlerinde icra edeceğimiz Trabzon Botanik Tanıtım Günlerine katılmaya ve şehrimizin yeni yaşam alanını tanımaya davet ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 10:46
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260