banner164

Başkan Genç ; Demokrasiye Sahip Çıkan Trabzon Halkına Teşekkür Etti

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Merkez İlçe Ortahisar Belediye Başkanı Genç, Demokrasi Nöbetlerine destek veren herkese teşekkür etti.

Başkan Genç ; Demokrasiye Sahip Çıkan Trabzon Halkına Teşekkür Etti
banner232

 Başkan Genç ; Demokrasiye Sahip Çıkan Trabzon Halkına Teşekkür Etti

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Merekez İlçe Ortahisar Belediye Başkanı Genç, Demokrasi Nöbetlerine destek veren herkese teşekkür etti.
Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç Trabzon ve Ortahisar İlçe halkına teşekkür etti. Genç, emniyet verilerine göre demokrasi ve şehitler mitingine her gece Binlerce kişinin katıldığını ifade etti. Genç, Türkiye’nin büyük bir felaketten döndüğünü ve milletimizin cesur bir şekilde bu FETÖ/PDY Terör Örgütünün darbe girişimini püskürttüğünü belirterek, “15 temmuz akşamı ülkemizi millet olarak Fetullah terör örgütüne karşı savunduk  Günlerce Başkomutanımızın emri ile meydanlarda nöbet tuttuk , demokrasi nöbetimizi taçlandırarak Bitirdik. Bu süreç içerisinde gecesini gündüzüne katan Sayın Bakanımız Trabzon Milletvekilimiz Sayın Süleyman Soylu Beye ,Valimiz Sayın  Yücel Yavuz  beye, Emniyet Müdürümüz Murat Köksal beye, Alay Komutanımız Okçin Akşit  beye, Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu beye, Millet Vekillerimiz Sayın Adnan Günnar Beye,Muhammet Balta Beye,Av.Ayşe Sula Köseoğlu Hanımefendiye ,Av.Salih Cora Beye ,CHP Milletvekilimiz Sayın Haluk Pekşen Beye ,Ak Parti İl Başkanımız Sayın Haydar Revi Beye ,MHP Trabzon İl Başkanı Nihat Birinci Beye ,CHP İl Başkanı Turgay Güngör Beye ,Trabzon Meydan Parkında Güvenliği Sağlayan Emniyet Mensubu Arkadaşlara ,Demokrasi Nöbetlerinde Halkımıza Hizmeti bir görev bilen Trabzon Büyükşehir Belediyesi ,Ortahisar Belediyesi Personeline ve STK Temsilcilerine ve en önemlisi elleri öpülesi analarımıza gözleri öpülesi kardeşlerimize, bizi bu kutlu nöbette yalnız bırakmayıp her akşam kent meydanını dolduran Trabzonlu hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.
Genç , ayrıca Yapmış Olduğumuz  mitinglerin düşmanlara ve Türkiye Cumhuriyetini yıkmak isteyenlere çok büyük bir korku saldığını belirtti.
Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2016, 11:47
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260