banner277

BALTA'DAN ORTAHİSAR'A ZIRAAT ODASI İSTEDİLER

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Ortahisar İlçesine bağlı 60 Muhtar Ak Parti İl Başkanlığına gelerek Milletvekili Muhammet Balta ile toplantı yaptılar.

BALTA'DAN ORTAHİSAR'A ZIRAAT ODASI İSTEDİLER

 BALTA'DAN ORTAHİSAR'A ZIRAAT ODASI İSTEDİLER 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Trabzon Ortahisar İlçesine bağlı 60 Muhtar Ak Parti İl Başkanlığına gelerek Milletvekili Muhammet Balta ile toplantı yaptılar. 

Ak Parti İl Binasındaki Toplantıda Muhtarları tek tek Öpen Milletvekili, Muhammet Balta ben sizlerle bir yerlere gelmiş kardeşinizin sizleri kucaklamadan olmaz sizi seviyorum dedi.  ortahisar İlçe Muhtarları ise bizlerde seni çok seviyoruz geçmişten bir bağımız var sağ ol var ol her ihtiyacımızı halkımızın yararına çözdün dediler. Toplantıya geçen basına kapalı Bölümde Muhtarlar Milletvekili Muhammet Balta'ya Beton istedik verdin ,Asfalt istedik verdin ama Zıraat Odası İsteğimizi yineliyoruz Biz Zıraat Odası için Akaabat'a neden gidiyoruz Akçaabat Zıraat Odası ile Ortahisar Zıraat Odasının nasıl bir Bağı olur biz 318.000  Nüfuslu bir İlçeyiz neden bir Zıraat Odamız yok dediler.Milletvekili Balta Muhtarların bu haklı isteğini en yakın zamanda çözüme kavuşturacaklarını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2016, 22:34
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273