banner164

Bakan Turhan Ayağının Tozu İle Boztepe’ye Çıktı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan Trabzon’a geldi.Bakan Turhan’a Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu,Adnan Günnar,Muhammet Balta,Av.Salih Cora,Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu,Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş ve daire amirleri ile Boztepe’ye Tünel İnşaatına çıktı.

Bakan Turhan Ayağının Tozu İle Boztepe’ye Çıktı
banner232

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan,Trabzon’a indiği gibi ;Trabzon'da bir çok kişinin itiraz ettiği Boztepe'de ki Kanuni Bulvarı kapsamında yapılan tünel inşaatının bulunduğu alana gitti.

 
Trabzon’a çeşitli programlara katılmak için gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, son günlerde tartışma konusu olan Boztepe’de ki Kanuni Bulvarı için yapılan Tünel İnşaatında incelemelerde bulundu. 
Şehrin hemen hemen her noktasında görülen ve bir çok kişinin karşı çıktığı inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. 
Tünel İnşatının yaklaşık 35 metresinin kaldığı bildirildi. Tünelin karşı tarafındının ise Çukurçayır binbir evlerinin hemen altından çıkışı olacağı ifade edelirken Bakan Turhan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Boztepe'de tünel inşaatı için açılan yolun ise tüm çalışmalar bitince halk yürüyüş yolu olarak planlandığı kaydediliyor. 
Bakan Turhan'ın, bölgede yapılan çalışmaların incelemelerini bitirdikten sonra genel bir açıklama yapacağı kaydedildi. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273