banner277

Akyüz, Plan ve Bütçe Komisyonu’na seçildi!

Ortahisar Belediye Meclisi’nin mart ayı ilk toplantısı Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç yönetiminde gerçekleştirildi. Başkan Genç, şubat ayıyla ilgili belediyenin proje ve çalışmalarıyla ilgili sunumdan sonra meclis üyelerine söz verdi.

Akyüz, Plan ve Bütçe Komisyonu’na seçildi!

Mecliste gündem maddesi olarak gelen istifa eden Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi yerine yeni üye seçimiyle ilgili madde görüşüldü.
Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Coşkun Şahin, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildikten sonra komisyon üyeliğinden istifa etmişti.
AK Partili meclis üyelerinin verdiği önergeyle AK Partili Meclis Üyesi Nihat Akyüz, yeni üye olarak komisyona oybirliğiyle seçildi. Başkan Genç, komisyon üyeliğine seçilen Nihat Akyüz’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileterek görevinde başarılar diledi.
Mevcut durumda Plan ve Bütçe Komisyonu şu üyelerden oluştu: Hasan Yılmaz, Hüseyin Canım, Coşkun Şahin, Oktay Söğüt, Abdurrahman Kınalı.

Ortahisar Belediye Meclisi Mart ayı birinci oturumuna Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi,CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Suat Oyman,İyi partili yöneticiler katıldı . 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 17:28
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273