banner164

Türkiye’nin tercihi Kebir dünya markası olma yolunda

Türkiye’nin tereyağı lideri olan en büyük süt ürünleri markası Kebir,

Türkiye’nin tercihi Kebir dünya markası olma yolunda
banner264

Türkiye’nin tercihi Kebir dünya markası olma yolunda 

Türkiye’nin tereyağı lideri olan en büyük süt ürünleri markası Kebir, İstanbul’da düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 konferansı ve Fuar Organizasyonundaki standı ile yine ilgi odağ ıoldu.
Süt ürünlerinin sergilendiği standın yanısıra açıkalanda kurulan Kebir / Kuymak standında yöresel lezzetlerimizin tanıtımı noktasında namyapmış Süleyman Cici’nin elinden Trabzon kuymağını tatmak için onlarca katılımcı sıraya girdi.


Trabzon’un Ulusal Markası Kebir İstanbul’daki fuara damgasını vurdu. Organize gıdaperakendesinin yerel zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen üretici ve tedarikçi markalarını biraraya getiren, sektörünün en büyük organizasyonu olan Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve Fuarı, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Yüzlerce firmanın katılım gösterdiği binlerce ziyaretçinin akın ettiği organizasyona Trabzon’un Ulusal markası Kebir yine damgasını vurdu.
Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinden önce Karadeniz’e ardından tümTürkiye’ye yayılarak, özelikle Trabzon tereyağının muhteşem tadıyla sofraların vazgeçilmez markası olan Kebir’in gerek fuar alanı içinde gerekse açıkalandaki stantları yoğun ilgi gördü. 
Perakende sektörünün buluştuğu bu fuara Kebir markasının en güçlü şekilde katılarak herkesin

ilgi odağı olduğunu belirten Kebir Süt Ürünleri Genel Müdürü Yılmaz Karadeniz, hedeflerinin tereyağında ve süt ürünlerinde Türkiye’de olduğu gibi dünya da adından söz ettirecek bir yere gelmek olduğunu söyledi. 
Tereyağında rakipsiz olduklarını ifade eden Karadeniz, ‘Trabzon tereyağının o muhteşem tadını katkısız ve en doğal haliyle müşterilerimizin sofrasına getiriyoruz. Sadece tereyağı değil yöremize özgü birçok ürünün yanısıra, süt ve sütürünlerinde en leziz en kaliteli ürünleri ürütmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Bizleri tercih eden tüm Kebir markası tutkunlarına teşekkür ediyorum. Onların buyük teveccühü bizlerin sorumluluğunu kat be katarttırıyor. 
KebirTrabzon’un Vakfıkebir ilçesinde doğmuştur, Trabzon ve Karadeniz bölgesinin ardındanTürkiye’nin en güvenilir vetercih edilen markası olmuştur. Şimdi hedefimiz sektörümüzde dünyamarkası olmaktır. Yaptığımız ve yapacak olduğumuz ihracatla Kebir Türkiye’nin olduğu gibi kendi alanında dünyanın da vazgeçilmez markası olarak yerini alacaktır.
TARIM VE HAYVANCILIK TEŞVİK EDİLMELİ 
Türkiye’de çiftçiliğin ve hayvancılığın arttırılması gerektiğini belirten Karadeniz ‘Tarıma önemli desteklerin olmasını talep ediyoruz. Girdilerin ve maliyetlerin düşürülmesi, mamulleri de vatandaşın en ekonomik şekilde tüketmesi için tarım ve hayvancılığın teşvik edilmesi şart. Eğer üretim artmazsa ürün hammaddesi tedariki zorlanır, talebin yüksek olduğu bir yerde eğer siz kendi ülkenizde hammadde sıkıntısı yaşarsanız, bu ürün fiyatlarına ve vatandaşın sofrasına yansır. Hükümetin bu manada önemli destek ve çabaları var, bunların daha da artması ile bu sorunların ortadan kalkacağına inanıyorum’ ifadelerini kullandı.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234