banner164

Maçka Esiroğlu'nda Sel Felaketi

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Maçka Esiroğlu'nda akşam üzeri bastıran ani sağanak ve dolu yağmur az kalsın Esiroğlu ve civar mahalleleri haritadan siliyordu.

Maçka Esiroğlu'nda Sel Felaketi
banner232

Maçka Esiroğlu'nda Sel Felaketi 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Maçka Esiroğlu'nda akşam üzeri bastıran ani sağanak ve dolu yağmur az kalsın Esiroğlu ve civar mahalleleri haritadan siliyordu. Esiroğlu'ndaki Sağanak yağmur sele sebep olurken Yaralı ve can kaybının olmayışı sevindirdi. Anında Sel felaketinin yaşandığı Esiroğlu Mahallesine gelen Maçka Belediye Başkanı Ecz.Koray Koçhan yerinde müdahalelerle taşan derelerin önlerini iş makineleri ile açtırtarak mahalle halkının Rahat nefes almasını sağladı. Koçhan iş makinelerinin başından bir an olsun ayrılmadı.

KORAY KOÇHAN 
Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan ; Bölgede başlayan ve ani bastıran sağanak yağmur bir anda derelerin taşmasına sebep oldu, Koçhan çok şükür ölü ve yaralımız yok olaya hemen müdahale ettik . Fen İşlerimize bağlı iş Makineleri ile Esiroğlu ve bağlı mahallelerde su taşkınlarından doğan sel ve Moloz parçalarını temizliyoruz İlçemiz sabahın ilk ışıklarından tertemiz olacak dedi. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260