banner277

Altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollar yenileniyor

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki üst ve altyapı çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollar yenileniyor
banner232

 Altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollar yenileniyor

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki üst ve altyapı çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) il genelinde çok sayıda alt yapı çalışmasına imza atarken, söz konusu çalışmalar nedeniyle bozulan yolların düzenlenmesine Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi tarafından devam ediliyor. Bu kapsamda Akçaabat ilçesi Helvacı Mahallesi’nde 3,5 km’lik yol asfaltlanırken bu şekilde il genelinde 50 km’lik yolun asfaltlanması planlanıyor.

Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, altyapı çalışmalarının şehirler için önemine dikkat çekti. Altyapı çalışmaları sırasında yollarda tahribatların yaşandığını ifade eden Gümrükçüoğlu, “Bir bölgede altyapı çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından yollarımızdaki düzenleme çalışmalarına başlıyoruz. Bu kapsamda altyapı çalışması yapılan 50 km’lik yol hattında asfaltlama çalışmalarımıza başladık. İçme suyu ve kanalizasyon gibi altyapı çalışmalarımızı tamamladığımız bu hatlarda yollarımızdaki çalışmaların da tamamlanmasıyla sorunlar ortadan kalkmış olacak” dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 16:58
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273