banner164

Trabzon'un Gururu Erdem Kaygusuz Kiçk Boks Milli Takımı İçin Yolcu Edildi

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Araklı Atak Spor Okulunun Milli Sporcusu Erdem Kaygusuz Kiçk Boks Milli Takım Kampı için Atak Spor Okulu Hocası Yücel Derya ve Yönetici Özcan Çoruk tarafından yolcu edildi.

 Trabzon'un Gururu Erdem Kaygusuz Kiçk Boks Milli Takımı İçin Yolcu Edildi
banner232

  Trabzon'un Gururu Erdem Kaygusuz Kiçk Boks Milli Takımı İçin Yolcu Edildi  

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Araklı Atak Spor Okulunun Milli Sporcusu Erdem Kaygusuz Kiçk Boks Milli Takım Kampı için Atak Spor Okulu Hocası Yücel Derya ve Yönetici Özcan Çoruk tarafından yolcu edildi.  Erdem Kaygusuz'a Mili davet Niğde'de yapılacak olan Kick Boks Milli takım kampı için yola çıktı.27 Ağustos'a kadar sürecek kamp sonrası Eylül 3 'de İrlanda'da yapılacak olan Dünya şampiyonası için ülkemizi ,Trabzon'u dolayısı ile Araklı Atak Spor Okulunu Temsil edecek .

Şampiyonlar Şampiyonu Yetiştiren Araklı Atak Spor okulu Araklı'da Çocukları Sokaktan Topluyor Zararlı Alışkanlıklardan uzaklaştırıp geleceklerinide Başarılı kılarak Gençliğini spor Okuluna gitmesini sağlamış oluyor . 

Araklı Atak Spor Okulunda bir çok Şampiyon Yetiştiren Özverili Spor Hocası Yücel Derya 69 Kiloda Türkiye Boks kampına yolcu ettiğimiz Sporcumuz bir günde yetişmedi özverili çalışmanın eseri Kamp Sonrası Türkiye'yi İrlanda'da Temsil Edece Geçmişte Hem Türkiye Şampiyonluğu hem diğer dallarda Başarı ve Dereceleri olan Bir sporcum Çok Azimli çok candan Kendisini tebrik ediyorum verdiğim tüm dersleri yaptı ve başarıyı her zaman olduğu gibi şimdide yakalayarak Milli Takım Kampına Giderek Araklı Atak Spor Okulu'nun ve Dolayısı İle Trabzon Araklı'nın ve Milli Takımda Başaracağına inandığım o gün Tüm Türkiye'nin Gururu Olacak Ülkeme Şampiyonluk Getirecek dedi. 
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2016, 16:19
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260