banner277

SON DURUM ŞOFÖRÜN KAFASINA SAÇMA İSABET ETMİŞ

KTÜ Farabi Hastanesi Yoğun Bakım Servisinden gelen Son haberlere göre Fenerbahçe Futbol Takımı Şoförünün Kafasına İsabet eden Tüfek saçması çeneden girip burnun arka tarafında kalmış, beyinde herhangi bir hasar söz konusu değil. Şoförün Hayati tehlikesi olmadığı ifade ediliyor. Başhekimin yaptığı açıklamada, "Bir metal parçası bulundu. Bir cisim ya da saçma olabilir. Silahlı bir yaralama gibi duruyor" ifadelerini kullandı. Hastaneden de şofün sağlık durumuyla ilgili şu açıklama geldi: "Muayenesi tamamen normal. Vücudunda travma izi yok. Yüzünün sol tarafında kurşun giriş yeri var."

SON DURUM ŞOFÖRÜN KAFASINA SAÇMA İSABET ETMİŞ
 SON DURUM ŞOFÖRÜN KAFASINA SAÇMA İSABET ETMİŞ 

Haber :Muharrem Altıntaş  /  Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

KTÜ Farabi Hastanesi Yoğun Bakım Servisinden gelen Son haberlere göre Fenerbahçe Futbol Takımı Şoförünün Kafasına İsabet eden Tüfek saçması  çeneden girip burnun arka tarafında kalmış, beyinde herhangi bir hasar söz konusu değil. Şoförün Hayati tehlikesi olmadığı ifade ediliyor.

SON DAKİKA HASTANEDEN GELEN AÇIKLAMA 05.04.2015  SAAT  01.50 İTİBARİ İLE 

Başhekimin yaptığı açıklamada, "Bir metal parçası bulundu. Bir cisim ya da saçma olabilir. Silahlı bir yaralama gibi duruyor" ifadelerini kullandı. Hastaneden de şofün sağlık durumuyla ilgili şu açıklama geldi: "Muayenesi tamamen normal. Vücudunda travma izi yok. Yüzünün sol tarafında kurşun giriş yeri var."


Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2015, 01:49
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273