banner277

SELÇUK ÇEBİ ADIM ADIM OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞUNA

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Sırbistan'ın Surčin Şehrinde Yapılan Olimpiyat Şampiyonası ilk elemelerinde rakiplerini tek tek yenen Dünya Şampiyonu Selçuk Çebi

SELÇUK ÇEBİ ADIM ADIM OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞUNA

 SELÇUK ÇEBİ ADIM ADIM OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞUNA 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Sırbistan'ın  Surčin Şehrinde Yapılan Olimpiyat Şampiyonası ilk elemelerinde rakiplerini tek tek yenen Dünya Şampiyonu Selçuk Çebi Olimpiyat Şampiyonasına bundan sonraki elemelerde yenilse dahi direk katılabilecek .Sırbistan, Moğolistan ve İstanbul olmak üzere üç elemelerden birinde vizeyi aldıklarında yeterli oluyor. 

DÜNYA ŞAMPİYONU SELÇUK ÇEBİ 
Kilo ayarlaması ve konsantrasyon  olimpiyatlara gitmeden önce elemelerde olacak. Belki beni yoracaktır ama alışkınım. Umarım ilk elemelerde vizeyi alırım demişti ve dediğini yaptı ilk karşılaşmalarda vizeyi aldı .  75 kilo zor sıklet. Koreli, Rus, Danimarkalı, Gürcü, İranlı önemli sporcular var. Ben de onların arasına girdiğimde iddialı kişilerden biri olacağım. Eski sikletime geri döndüm" ifadelerini kullanmıştı. 

Çebi ;bir turnuvanın daha sonuna geldik buradan da kazasız ayrılıyoruz hayır dualarınızı eksik etmeyin.duaya millet olarak çok ihtiyacımız var diye açıklama yaptı. 
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2016, 10:18
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273