banner277

OFSPOR BAŞKANI SARAL MEHMET ATALAY'A PLAKET VERDİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Eski Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay Ofspor'u ziyaret etti.

OFSPOR BAŞKANI SARAL MEHMET ATALAY'A PLAKET VERDİ

 OFSPOR BAŞKANI OLCAY SARAL MEHMET ATALAY'A PLAKET VERDİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Eski Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay Ofspor'u ziyaret etti. Ofspor Kulüp Başkanı Olcay Saral Basın İlan Kurumu Eski Genel Başkanı ve Ak Parti 26 Dönem Millet Vekili Aday Adayı Olan Mehmet Atalay'a İsminin yazılı olduğu forma ile birde Plaket ile onurlandırdı.  Ofspor Kulüp Başkanı Olcay Saral Mehmet Atalay'a Türk Basınına ve Türk Sporuna yapmış olduğu katkılardan dolayı Plaket ve İsminin yazılı olduğu Formayı verdik Kendisine teşekkür ediyoruz hemşehrimiz Mehmet Atalay Her zaman Ofspor ve Bizlerin isteklerini yerine getirmiştir çok sağ olsun var olsun dedi. 

MEHMET ATALAY 

Ofspor Kulüp Başkanı Olcay Saral'ın bu Nazik Davranışına teşekkür ediyorum Bizler Elbette Ofspor'a hizmet edeceğiz Şehrimizin takımı olmazsa olmazımızdır . Atalay Sağlığımız ve İmkanlarımız el verdikçe Ofspor'un yanında olacağız dedi. 
Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2015, 23:32
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273