banner277

HEDEF DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Antalya’da yapılacak olan gençler ve büyükler Türkiye Wushu ŞampiyonasınaMaçka’dan 7 sporcuile katılan Wushu Antrenörü aynı zaman Milli Takım Antrenörü Bülent Samat’tan iddialı açıklamalar.

HEDEF DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU

 HEDEF DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Antalya’da yapılacak olan gençler ve büyükler Türkiye Wushu ŞampiyonasınaMaçka’dan 7 sporcuile katılan Wushu Antrenörü aynı zaman Milli Takım Antrenörü Bülent Samat’tan iddialı açıklamalar. 

 Antalya Kremli Plaza yapılacak olan Gençler ve Büyükler Türkiye Wushu Şampiyonasına Maçka’dan 7 sporcu ve 1 Milli Takım Antrenörü ile katılacak olan Wushu Antrenörü Bülent Samat, şampiyona öncesi Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan'ı ziyaret etti. 

TRABZON’UN GURURU OLACAĞIZ
Hedeflerinin her zaman büyük olduğunu ifade eden Wushu Antrenörü Samat, “Bu müsabakalara iyi hazırlandık. İnşallah Maçka ilçemizden iki sporcumuzu, kaza bela olmazsa dünya şampiyonasında göreceğiz. Diğer dereceye giren sporcular ise ülke içerisinde ve ülke dışında yapılacak olan uluslararası şampiyonalarda milli formayı giymeyi hak kazanacaktır” dedi.  Ayrıca Samat, Şampiyonada Türkiye Şampiyonu olan gençlerde Rusya’da yapılacak olan Gençler Dünya Şampiyonasına,büyüklerde kilosunda birinci olan sporcular, Büyükler Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazanacağımı belirtti. 
HER ZAMAN YANLARINDAYIZ
Sadece futbolun spor olmadığını belirterek Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan,"İlçemizde özellikle Wushu ve boks gibi farkı spor dallarına da her zaman destek oluyoruz.Wushu’da genç sporcularımız iyi dereceler alarak, bizleri onurlandırdılar. Yapılacak şampiyonada tüm sporcularımıza başarılar dilerim" dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2016, 13:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273