banner164

Güner “Trabzon Örnek Bir Tesis Kazandı”

Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü Hukuk işlerinden ve tesislerden sorumlu yönetim kurulu üyesi avukat Ali Yavuz Güner Hekimoğlu Trabzon futbol kulübüne ait tesisler, sporcu sağlığı ve başarısı odaklı planlanarak hazırlanmıştır.

Güner “Trabzon Örnek Bir Tesis Kazandı”
banner232

Yöneticisi Ali Yavuz Güner ” Tesislerimiz çok yeni eksiklerinizi kısa sürede tamamladık. Şimdi bakımı ve adaptasyon süreçleri devam ediyor. Çim sahamızı bir çocuk gibi bakıyoruz. Çim kök saldı. Beklenen uyumu gösterdi. Hava koşulları bundan etkili oldu. Profesyonel futbolcularımızın kaldığı binada hiç bir sorun kalmadı. 5 Yıldızlı otel konforu var. Bir sporcu için gerekli olan tüm donanım içerisinde var. Gençlik geliştirme merkezimizin de ki çocuklarımıza her türlü konforu sağlayan tesisleri yaptık. Rüzgar perdelerini saha attığını gerdik, çocuklarımız rüzgardan korunmuş olacaklar, aileleri de unutmadık. Çocuklarını izlerken rahat edecekleri kafeterya yaptık. Banklar yaptık. Çay ve kahvelerini içerek sıkılmadan çocuklarını izleme ortamları var. Çocuklarımızın temiz bir ortamda çakışması içim temizliğe dikkat ediyoruz. Malzemeleri her gün yıkanıyor.

Yönetici Yavuz” 2020 yılında eksikleri tamamlanmış bir tesislerimiz olacak diyen yöneticimiz Güner” Çevre düzenlemesine büyük önem veriyoruz. Yüzlerce ağaç dikerek yeşil bir tesisin hayata geçmesini sağladık. Bu tür tesislerin eksiklerini içinde yaşarken görüyor ve eksiklerini gideriyoruz, bölgemizde örnek bir tesisi hayata geçirdik. Yavuz Selim ve Ziya bey tesislerinin nostaljik ruhunu da burada yaşatıyoruz. Sporun bir eğitim aracı olduğunu Unutmadan içinde barındırdığı hoşgörü centilmenlik dürüstlük eşitlik disiplin gibi insani değer ve davranışları, bilgileri pekiştirmek çocuklarımıza aşılamak için elimizden geleni yapıyoruz ileri futbol tekniklerini öğrenirlerken aynı zamanda akademik alanda da başarılı olmaları için motive etmeye çalışıyoruz ”dedi

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273