banner277

FENERBAHÇE'YE SÜRMENE'DE OLAĞAN ÜSTÜ KORUMA

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Geçtiğimiz dönem Fenerbahçe ile Rizespor'un Rizede karşılaştığı maçtan sonra Sürmene Soğuksu Mahallesinde Kimliği Belirsiz kişiler tarafından Feberbahçe Kafilesinin kurşunlanmasından sonra Bu günde Fenerbahçe'yi Rize'den Trabzon Havalimanına Taşıyan Kafileye Sürmene'de üst düzey güvenlik önlemi alındı .

FENERBAHÇE'YE SÜRMENE'DE OLAĞAN ÜSTÜ KORUMA

 FENERBAHÇE'YE SÜRMENE'DE OLAĞAN ÜSTÜ KORUMA 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Geçtiğimiz dönem Fenerbahçe ile Rizespor'un Rizede karşılaştığı maçtan sonra Sürmene Soğuksu Mahallesinde Kimliği Belirsiz kişiler tarafından Feberbahçe Kafilesinin kurşunlanmasından sonra Bu günde Fenerbahçe'yi Rize'den Trabzon Havalimanına Taşıyan Kafileye Sürmene'de üst düzey güvenlik önlemi alındı .

Dün Rizespor ile karşılaşan ve 1-1 Berabere kalan Fenerbahçe gece güvenlik gerekçesi ile Trabzon Havalimanına Oradan da İstanbul'a Nakilleri için geçiş yapmadılar.  Fenerbahçe kafilesinin yüzlerce polis ve sivil araçla takip edilmesi hatta adım başı Güvenlik görevlilerinin hazır bulundurulması Cumhurbaşkanı Tayip Erdoğan'ın güvenlik koridorundan dahada üst düzeyde korunduğunu gösterdi. 

FENERBAHÇE OLAY YERİNE CANLI KAMERA EKİBİ KOYDU 

Geçtiğimiz yıl Fenerbahçe'nin Sürmene'de kurşunlandığı Soğuksu Mahallesindeki Köprülü Kavşağın Üstün'de Fenerbahçe Tv ve beyaz Tv  bir canlı yayın ekibi hazır bekletti. 
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2015, 12:52
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273