banner277

FENERBAHÇE KAFİLESİNE KURŞUN SIKILAN O TÜFEK BULUNDU

Fenerbahçe otobüsüne dün akşam Trabzon'da gerçekleştirilen saldırıda kullanıldığı belirtilen tüfek olay yeri yakınındaki ormanlık alandaki derede bulundu. Olayın yaşandığı bölgedeki ormanlık alana çıkan yol kenarındaki bir ağacın dallarında da av tüfeğine ait saçma izi tespit eden ekipler, silahlı saldırının yapıldığı tahmin edilen bu alanı güvenlik şeridiyle kapatarak incelemesini yoğunlaştırmıştı. Bu bölgeye yakın bir yerde araştırmalarını sürdüren güvenlik ekipleri dere içerisinde olayda kullanıldığı belirtilen tüfeği buldu. Tüfek balistik incelenmesi yapılmak üzere polis ekipleri tarafından bölgeden götürüldü.

FENERBAHÇE KAFİLESİNE KURŞUN SIKILAN  O TÜFEK BULUNDU

SÜRMENE'DE FENERBAHÇE OTOBÜSÜNE KURŞUN SIKILAN O TÜFEK DEREDE BULUNDU 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 


Trabzon Havalimanına gitmekte olan Fenerbahçe otobüsüne dün akşam Trabzon Sürmene Hastane Köprülü kavşağında gerçekleştirilen saldırıda kullanıldığı belirtilen tüfek olay yeri yakınındaki ormanlık alandaki derede bulundu.

Olayın yaşandığı bölgedeki ormanlık alana çıkan yol kenarındaki bir ağacın dallarında da av tüfeğine ait saçma izi tespit eden ekipler, silahlı saldırının yapıldığı tahmin edilen bu alanı güvenlik şeridiyle kapatarak incelemesini yoğunlaştırmıştı. Bu bölgeye yakın bir yerde araştırmalarını sürdüren güvenlik ekipleri dere içerisinde olayda kullanıldığı belirtilen tüfeği buldu. Tüfek balistik incelenmesi yapılmak üzere polis ekipleri tarafından bölgeden götürüldü. 
Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2015, 16:13
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273