DAVUT ÇAKIROĞLU;ŞAMPİYONLUK VAADİ YALAN OLACAK

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon MHP Ortahisar Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Davut Çakıroğlu Sosyal Medya hesabından yapmış olduğu açıklamada Trabzonspor Kulübünün borç yükünün gelecek en az 3 yıl boyunca şampiyonluğa engel olduğunu açıkladı.

DAVUT ÇAKIROĞLU;ŞAMPİYONLUK VAADİ YALAN OLACAK
DAVUT ÇAKIROĞLU; ŞAMPİYONLUK VAADİ YALAN OLACAK 
Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Trabzon MHP Ortahisar Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Davut Çakıroğlu Sosyal Medya Hesabından yapmış olduğu açıklamada Trabzonspor Kulübünün borç yükünün gelecek en az 3 yıl boyunca şampiyonluğa engel olduğunu açıkladı. 

Davut Çakıroğlu ; Trabzon spor için Başkan adaylıkları yarından sonra net açıklanır çünkü Türkiye siyaseti 4 yıllığına netleşti bu gün yarın hükumetin bakanlar kurulu netleşir sonrasında Hükümetten en büyük desteği alan aday şampiyonluk vaat eder Trabzon Halkı da onu destekler bizde işler parayı kırizi yönetme yeteneğine sahip insanları tercihten öte kim ne kadar siyaseten güclü yakınlıklara sahip ona bakılır. Trabzonspor'un  geleceği siyasallaşmış kendi değerleri yok olmuş yağı ile kavrulmasın ötesinde çiftlik konumuna gelmiştir. Bana kim şampıyonluk derse bu günkü tablo içinde yalancı derim 500 milyon borç yükü bir yana her Yıl gelirlerin hariçinde 80 milyon yeni borç eklenmekte iflası öteye geçmiş büyük TS yarına bakamamaktadır ondandırki adaylar net açıklama yapamıyor yapanlarda net bir tablo Ortaya koyamıyor. Bu sıkıntıların aşılabilmesi için Akyazı isim Hakkı ve bu günkü tesislerin kamulaştırılmasından geçmekte ve en az 3 yıl şampiyonluktan bahis edilmemeli. 3 yıl Şampiyonlar ligi finali oynasak bu borç kapanmıyor UEFA kriterleri kulüp vizesi için borçsuzluk belgesi kısaca aralık sonuna kadar 100 milyon var mı bu rakamları ödeyecek ödeme takvimi olan ayrıca Ocak sonuna kadar Çekler banka kredileri geri ödemeleri futbolculara ödemeler bunlarda bonusu kısaca gelecek kararmış sportif başarı hedefi ligde kalmak olarak revize edilmiş şehrin tek markası Siyasallaşmiş yada kurtuluşu siyasi iradeden beklenir olmuş. Bu günden sonra adaylık açıklayanların yapacakları tarafımca bilinmekte olup Ankara ruhu TS için olacaktır bu düşüncelerle tüm adaylara başarılar diliyorum.
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 01:33
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273