banner277

BAYBURT'LUDAN ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNA TRABZONSPOR BAYRAĞI

Kupada E Grubu'n da iki takım adına da ikinci tur için büyük önem taşıyan maç öncesi konuk ekip Bayburt taraftarları kendilerine ayrılan tribünde Trabzonspor bayrağı açtılar.

BAYBURT'LUDAN ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNA TRABZONSPOR BAYRAĞI
ÇIKARSA BAYBURT'TAN ÇIKAR ADAMIN HASI KOCA YÜREKLİ ADAM HEPPİNİZ BİR BEN TEKİM GELİN DİYE BAĞIRIYORSaracoğlu'nda Trabzonspor bayrağı!
Kupada E Grubu'nda iki takım adına da ikinci tur için büyük önem taşıyan maç öncesi konuk ekip Bayburt taraftarları kendilerine ayrılan tribünde Trabzonspor bayrağı açtılar. Bu durum, Şükrü Saracoğlu Stadı'nı dolduran Fenerbahçe taraftarlarının büyük tepkisini çekerken, güvenlik görevlileri hemen bayrağın asıldığı tribüne gitti. Bu bölgede ciddi bir olay yaşanmasının önüne geçmek için asılan bayrak anında kaldırıldı ve önemli bir krizin üstesinden gelindi. Ancak gerginlik devam etti. Fenerbahçe taraftarları Bayburt tribününe girmek isterken, bazı Trabzonspor taraftarlarının Bayburt taraftarlarının arasına sızarak karşılaşmayı izledikleri görüldü. Karşılaşmayı yaklaşık 10000 civarında konuk ekip taraftarı takip ediyor. Fotoğraf: Murat Akbaş / Şükrü Saracoğlu

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 21:59
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273