VALİ ÖZ TÜRSAB YÜRÜTME KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Ramada Otel'de düzenlenen 3 Genişletilmiş Bölgesel Yürütme Kurulu Toplantısına Katılım çok yüksekti.

VALİ ÖZ TÜRSAB YÜRÜTME KURULU TOPLANTISINA KATILDI

 VALİ ÖZ TÜRSAB YÜRÜTME KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Ramada Otel'de düzenlenen 3 Genişletilmiş Bölgesel Yürütme Kurulu Toplantısına Katılım çok yüksekti. Trabzon Ramada Otel'deki Toplantıya Türsab Başkanı Başaran Ulusoy ,Birinci Gün Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu  ikinci gün ise Trabzon Valisi Abdil Celil Öz konuşmacı olarak katıldı.  Öğleden Önceki Oturuma katılan vali Öz Trabzon Hazır ve Tam hazır olmak için ise elinden geleni öz verili bir şekilde yapmaya devam ediyor. Öz Eksiklerimizi gidermek için elimizden geleni yapıyoruz sizde Tur Operatörleri olarak elinizden gelini yapın Trabzon'un güzelliklerini anlatın Dünya bu Güzellikleri gördü sizde görün sizden çok şey bekliyoruz dedi.

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy Yasa gereği Rehberlerle çok sıkıntımız var devletin bu sıkıntıyı acilen gidermesi lazım . Ayrıca Korsan Tur Operatörleri ile başımız dertte inşallah avukat ordusu ile onlarla da başa çıkacağız kendi düşen ağlamaz ya Sahtekarlığı bitirecekler yada cezaya razı olacaklar.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2015, 14:47
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273