banner277

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN HOPA'YA YARDIM ELİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanlığı MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli'nin Desteği ile Geçtiğimiz günlerde Artvin Hopa'da yaşanan sel felakatinde zara gören ailelere yardım aracını yola çıkarttılar .

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN HOPA'YA YARDIM ELİ

 TRABZON ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANLIĞI HOPA'YA YARDIM ELİ UZATTI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanlığı MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli'nin Desteği ile Geçtiğimiz günlerde Artvin Hopa'da yaşanan sel felakatinde zara gören ailelere yardım aracını yola çıkarttılar .

TRABZON ÜLKÜ OCAKLARINDAN YAPILAN AÇIKLAMADA ;
Artvin/Hopa'da yaşanan sel felaketinden dolayı zarar gören vatandaslarımızın acılarını paylaşmak için Trabzon Ülkü Ocakları olarak hazırladığımız yardım kolilerini Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız Muammer Demeli'nin katkısıyla birlikte Hopa Ülkü Ocaklarına bizzat teslim etmek için İl Ocak Başkanımız Mihrab Altınışık yola çıkmıştır. Kendilerine hayırlı yolculuklar dileriz.
Bu vesile ile felaketi yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyerek sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza tekrar Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2015, 17:22
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273