banner277

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK ''DOĞAL YAŞAM ALANI VE SOKAK HAYVANLARI BAKIM MERKEZİ '' HIZLA İLERLİYOR

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesi Türkiye'nin en büyük ve en modern "Doğal Yaşam Alanı ve Sokak Hayvanları Bakım Merkezi' inşaatı yapımını hızlı bir şekilde sürdürüyor.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK ''DOĞAL YAŞAM ALANI VE SOKAK HAYVANLARI BAKIM MERKEZİ ''  HIZLA İLERLİYOR

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK ''DOĞAL YAŞAM ALANI VE SOKAK HAYVANLARI BAKIM MERKEZİ ''  HIZLA İLERLİYOR 

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Türkiye'nin en büyük ve en modern "Doğal Yaşam Alanı ve Sokak Hayvanları Bakım Merkezi' inşaatı yapımını hızlı bir şekilde sürdürüyor.

Konuyla ilgili bilgiler veren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Çağlayan Mahallesi’nin Kendirli mevkiinde bulunan ve Orman Bölge Müdürlüğü’nden yıllık 750 TL ücretle tahsis yolu ile belediyemize kazandırdığımız 84 bin metrekare arazi üzerinde yapımını sürdürdüğümüz Doğal Yaşam Alanı ve Sokak Hayvanları Bakım Merkezi inşaat çalışmaları hızla sürüyor” dedi.

Yaklaşık 4 milyon 240 bin liraya mal olacak merkez, 450 köpek kapasiteli olacak ve ayrıca sokak hayvanlarının tedavilerinin yapılacağı bölümler ve ameliyathaneler yanında kedi evi de yer alacak. Ziyaretçiler için de dinlenme yerleri inşa edilecek. Büyükşehir Belediyesi tarafından 84 dönümlük alan üzerine inşa edilmekte olan yapımına Orman ve Su İşleri Bakanlığı katkı sağlıyor
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2015, 21:59
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273