banner277

TRABZONLU BAKANLAR YARIN OF'TA DANIŞMA MECLİSİNE KATILACAKLAR

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Ak Parti Of İlçe Teşkilatının Şubat ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katılmak üzere yarın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ,Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın Katılımıyla saat 12:30'da Of Sahil Günbatımı Sosyal Tesisleri'nde halkın ve partililerin huzurunda olacaklar .

TRABZONLU BAKANLAR YARIN OF'TA DANIŞMA MECLİSİNE KATILACAKLAR

 TRABZONLU BAKANLAR YARIN OF'TA DANIŞMA MECLİSİNE KATILACAKLAR

Haber : Ömer Altıntaş  / Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com

 Ak Parti Of İlçe Teşkilatının Şubat ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katılmak üzere yarın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ,Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın Katılımıyla saat 12:30'da Of Sahil Günbatımı Sosyal Tesisleri'nde halkın ve partililerin huzurunda olacaklar .  

OF BELEDİYE BAŞKANI SARI ALİ OĞLU HER ŞEYİMİZLE SAYIN BAKANIMIZIN YANINDAYIZ 
Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarı Alioğlu böyle bir günde Yarın şehrimizde olacak olan Trabzon'un evlatları Süleyman Soylu ve Enerjı Bakanı Berat Albayrak'ın yanında yer alacaklardır. Trabzon ve Of Halkının Sayın Bakanlarımız Berat Albayrak ve Süleyman Soylu'ya destek için yarın Günbatımı tesislerinde olacaklarından eminim dedi. 
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2016, 20:14
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273