banner164

Trabzon’da Whatsapp’tan istifa

Trabzon’un Beşikdüzü İlçesinde ilginç bir durum yaşanıyor... CHP Beşikdüzü İlçe Başkanı Tamer Aydın, istifasını Whatsapp üzerinden hem İl Başkanlığına, hem de Genel Merkeze iletti. Ancak Aydın, daha sonra istifasını geri çekti. İstifa dilekçesi ıslak imzalı olmadığı için de kabul edilip edilmeyeceği merak konusu oldu. Aydın’ın istifasının gerekçesi ise CHP Beşikdüzü Belediye Başkan Adayı Ramis Uzun’un hakkında süren dava...

Trabzon’da Whatsapp’tan istifa
banner232

Trabzon’un Beşikdüzü İlçesinde, CHP’de bir garip durum yaşanıyor... CHP İlçe Başkanı Tamer Aydın ile CHP Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Ramis Uzun arasındaki kriz istifaya kadar gitti.  

2012 yılında dönemin Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun ile birlikte 9 kişinin yemek ve temizlik ihalesine fesat karıştırdıkları ve görevlerini kötüye kullandıkları iddiasıyla haklarında dava açıldığına dikkat çeken Aydın, Uzun’un adaylıktan çekilmesini istediği iddia edildi.  

Ancak Uzun’un adaylıktan çekilmemesi sonrasında geçtiğimiz günlerde dikkat çeken bir gelişme yaşandı. İlçe Başkanı Aydın, hazırladığı istifa dilekçesini Whatsapp üzerinden İl Başkanlığı ve Genel Merkez yetkililerine gönderdiği kaydedildi.  

Ancak sonrasında istifadan vazgeçen Aydın, dilekçesini geri çekti. İstifa dilekçesinin ıslak imzalı olmadığını ifade eden Aydın, parti içinde gelen baskılar sonrasında istifadan vazgeçtiğini kaydetti.  Ancak Aydın’ın istifasının Genel Merkezin değerlendirmesi sonrasında net kararının verileceği kaydedildi. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273