banner277

TRABZON'DA AKŞAM ÜSTÜ GERGİN SAATLER

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Türkiye'nin Güneydoğu bölgesinde son günlerde meydana gelen terör saldırılarını protesto etmek için bugün akşam saatlerinde Trabzon'da yürüyüş düzenlendi.

TRABZON'DA AKŞAM ÜSTÜ GERGİN SAATLER

 TRABZON'DA YÜRÜYÜŞ YAPANLAR O KAHVEHANEYE DOĞRU YÜRÜYÜNCE OLANLAR OLDU 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Türkiye'nin Güneydoğu bölgesinde son günlerde meydana gelen terör saldırılarını protesto etmek için bugün akşam saatlerinde Trabzon'da yürüyüş düzenlendi. Akçaabat ilçesinde yüzlerce araçlık konvoy ile başlayan ve ardından Maraş Caddesinde vatandaşların araçlarından çıkarak yürüyüşü ile devam eden protestoda Atatürk Alanına ulaşıldığında ise gerginlik yaşandı.

GÖSTERİCİLER GÜNEY DOĞULU VATANDAŞALRIN YAŞADIĞI O KAHVE HANEYE DOĞRU YÜRÜYÜNCE 

Trabzon Meydan Parkından Trabzon Taksim Yokuşu Köprülü Kavşak Altında Güney Doğulu Vatandaşların ikamet ettiği kahvehaneye doğru yürüyen Vatandaşlara ilk Müdahale Trabzon Emniyetinden geldi.  Trabzon Emniyet Müdürlüğünün çok sayıda polis ekibi ile geniş güvenlik önlemleri aldığı Atatürk Alanında Trabzon Emniyet Müdürü Murat Köksal'da yürüyüşü yakından takip etti. Bu sırada Emniyet Müdürü Köksal, grubun içinde ki bir kişiyi bölgeden uzaklaştırmak istedi. Ancak bu kişinin uzaklaştırılmak istenmesine yürüyüşü yapanlar tepki gösterince ortam bir anda gerildi. Çok sayıda kişi Trabzon Emniyet  Müdürü Murat Köksal'ın etrafında birikirken yaşanan gerginlik araya girenler sayesinde sakinleştirildi. Yürüyüş daha sonra kaldığı yerden devam etti. 
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 23:06
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273